Vhodnosť

Tréningový pás na 500 kalórií


Spaľovanie 500 kalórií v jednom tréningu je intenzívne cvičenie.

Photos.com/PhotoObjects.net/Getty Images

Cvičenie, ktoré zahŕňa spaľovanie 500 kalórií, bude na strednej alebo pokročilej úrovni. Ak chcete v jednom tréningu spáliť 500 kalórií iba pomocou bežiaceho pásu, môžete bežať, robiť intervaly sprintu alebo zvýšiť sklon bežiaceho pásu. Patrí medzi ne to, aby vaše svaly pracovali a srdcové pumpovanie rýchlo. Môžete zahrnúť chôdzu do svojho tréningu, ak ste príliš unavení alebo z dychu, ale váš tréning sa tým predĺži.

Cvičenie s vysokou intenzitou intervalov

Vydajte sa na bežecký pás a striedajte medzi behom na úrovni námahy 4 až 7 po dobu troch minút a úrovňou námahy 8 až 10 na jednu minútu. Urobte to jednu hodinu vrátane zahrievania päť minút a ochladenia päť minút. To je čas, ktorý by potreboval ženu, ktorá váži 130 libier, aby spálila 500 kalórií. Ak používate bežecký pás, vložte svoju vlastnú váhu a sledujte svoje kalórie. Niektoré športové hodinky a monitory srdcovej frekvencie sledujú aj spálenie vašich kalórií, ak bežíte vonku. Môžete hrať s časom intervalov. Intervaly s vysokou intenzitou zlepšujú aeróbne a anaeróbne energetické systémy, spaľujú tuk a pomáhajú spaľovať viac kalórií v kratšom tréningu. Zvyčajne je to kľúčové cvičenie pre programy rýchleho tréningu a je užitočné pre vytrvalostných bežcov.

Uphill Running

Počas rovnomerného behu môžete bežať do kopca rovnomerne alebo môžete robiť vysoké intervaly, až kým nespálite 500 kalórií. Ak chcete znížiť nudu, skombinujte si tréningové postupy pridaním intervalu sprintu aj intervalu kopca. Niektoré bežecké trenažéry majú program „pešej turistiky“, ktorý vytvára cvičenie zmenou sklonu pre vás v rôznych intervaloch. Beh na kopci zvyšuje vašu silu a zrýchlenie, ktoré sú dôležité najmä pre sprinterov a bežcov na krátke vzdialenosti. Získate tiež pevné kamene na stehnách.

Vytrvalostný beh

Môžete tiež bežať konštantným tempom bez toho, aby ste museli robiť intervaly na spálenie 500 kalórií. Pomalší bežci - rovnako ako tí, ktorí behajú 10 minút míle - môžu spáliť 500 kalórií za 40 minút pre osobu s hmotnosťou 155 libier a rýchle bežci dokážu spáliť rovnaký počet kalórií, ktoré bežia rýchlosťou 7 minút. iba 28 minút, podľa Harvard Medical School. Toto cvičenie zlepšuje vašu aeróbnu kapacitu a vytrvalosť, čo je dôležité pre bežcov na dlhé vzdialenosti a pre kohokoľvek, kto chce zlepšiť svoje kardiovaskulárne zdravie.

Chôdza

Podľa Harvard Medical School, chôdza svižne 13-míľovým tempom spaľuje 500 kalórií za hodinu a 40 minút pre 125 libier, hodinu a 20 minút pre 155 libier a hodinu a osem minút pre 185 libier. Svižná chôdza je mierne aeróbne cvičenie, ktoré vám môže pomôcť schudnúť, ale pokiaľ nemáte príliš obéznu alebo obéznu chorobu, vyžaduje si veľa času, aby ste dosiahli rýchle výsledky.