Vhodnosť

Môžete schudnúť za dva týždne pomocou bežiaceho pásu?

Môžete schudnúť za dva týždne pomocou bežiaceho pásu?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zvýšením sklonu bežeckého pásu zvýšte odolnosť proti spáleniu kalórií.

Chris Clinton / Photodisc / Getty Images

Ak chcete schudnúť, čím dlhšie sa vydáte, tým je pravdepodobnejšie, že dosiahnete svoj cieľ. Aeróbne cvičenie je vynikajúci spôsob, ako spaľovať kalórie a schudnúť, takže môžete bežiaci pás použiť na zníženie pár kilogramov už za dva týždne. Je pravdepodobné, že nestratíte viac ako 2 alebo 3 kilogramy, ale aj to malé množstvo je dobrý začiatok.

Intenzita sa počíta

Na bežiacom páse môžete chodiť, behať alebo bežať, ale ak sa snažíte schudnúť už za dva týždne, vyberte si intenzívnejšie cvičenia. Koľko spálených kalórií závisí od toho, koľko vážite, ako dlho pracujete a ako rýchlo sa pohybujete. ShapeFit.com hovorí, že človek, ktorý váži 145 libier, môže pri behu spáliť až 300 kalórií za pol hodiny, ale chôdza spáli iba 180 kalórií.

Súlad je nevyhnutný

Ak vážne uvažujete o odobraní pár kilogramov už za dva týždne pomocou bežiaceho pásu, buďte pripravení ho používať takmer každý deň. Len cvičenie raz alebo dvakrát za dva týždne nebude pre vaše telo spáliť kalórie veľa. Bežte na bežiacom páse najmenej päť dní každý týždeň, aby vaše telo viac šance spáliť viac kalórií a schudnúť.

Čas na bežiacom páse

Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb hovoria, že potrebujete päť hodín miernej aeróbnej aktivity alebo dve a pol hodiny intenzívnej aeróbnej aktivity každý týždeň. Ale ako dlho bežíte na bežiacom páse zakaždým, keď ste na lezenie, záleží na tom, koľko času môžete naplánovať. Našťastie nemusíte dostať svoje kardio cvičenie naraz, alebo dokonca všetko v jednej relácii za deň. Ak je to potrebné, môžete si rozdeliť bežecké pásy až na 10 minút súčasne, ak prihlásite celkom dve a pol až päť hodín týždenne, v závislosti od intenzity.

Faktor vo vašej strave

Vyťažte maximum zo svojich dvoch týždňov na bežiacom páse úpravou vašej stravy. Ak spálite každý deň o 500 kalórií viac, ako si vziať, tento deficit spôsobí za týždeň stratu hmotnosti 1 libry. Spoločnosť Harvard Health odporúča, aby zníženie kalorického príjmu o 250 kalórií každý deň, plus zvýšenie výdavkov na 30 minút chôdzou na bežiacom páse viedlo k strate hmotnosti o 1 libru už za týždeň. Znížením kalórií ešte viac a zvýšením intenzity behu na bežiacom páse urýchlite proces a dajte si najlepšiu šancu na chudnutie už za dva týždne.

Zdroje (1)