Vhodnosť

Ako môžu muži schudnúť a budovať svalovú hmotu iba pomocou lisov na lavičky?

Ako môžu muži schudnúť a budovať svalovú hmotu iba pomocou lisov na lavičky?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Lavičkové lisy môžu byť súčasťou režimu znižovania telesnej hmotnosti.

Pixland / Pixland / Getty Images

Zdravá strava, kardio a silový tréning vám môžu pomôcť vytvoriť deficit kalórií, ktorý je potrebný na chudnutie. Okrem toho silový tréning vytvára aj svalové tkanivo, takže pri znížení nadbytočného telesného tuku budete mať dobre definovanú postavu. Lavičkový lis môže byť súčasťou vašej rutiny silového tréningu. Ak sa to urobí správne, môže to urobiť váš hrudník pop a dať váš často požadovaný mužský hrudník.

O lavičke Press

Podľa prieskumu Americkej rady pre cvičenie je barbell bench press najúčinnejším cvičením, ktoré môžete urobiť pre svoju hruď. Zameriava sa na majoritu pectoralis; najväčší sval v hrudi. Počas tohto cvičenia ležíte na lavičke s činkou v rukách nad hrudníkom. Potom zatlačte a spustite lištu, aby ste zapadli do hrude. Aj keď lavička sama o sebe nespáli dostatok kalórií na to, aby ste schudli, ako súčasť rutinného silového tréningu vám môže pomôcť vybudovať svalovú hmotu, ktorá v pokoji zvýši vaše spálenie kalórií.

Kalorií s vysokým výkonom

Ak chcete schudnúť, musíte každý deň spáliť viac kalórií, ako vaše telo používa. Ak môžete akumulovať denný deficit 500 kalórií, môžete stratiť jednu libru týždenne. Kardio horí kalórie, ktoré môžu prispieť k tomuto deficitu. Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb navrhuje schudnúť najmenej 150 minút mierneho kardiovaskulárneho výkonu alebo 75 minút intenzívneho kardiovaskulárneho týždňa týždenne. Počas mierneho kardio by ste mali byť schopní hovoriť, ale nespievať, a počas intenzívneho kardio by ste mali byť schopní povedať iba pár slov, kým sa nadýchnete.

Odporový tréning na budovanie svalov

Cvičenie silového tréningu celého tela môže posilňovať a tónovať vaše svaly pod nadmerným obsahom tuku. CDC odporúča silový tréning najmenej dva dni v týždni. Okrem bench pressov zahrňte zložené a kombinované cvičenia, ktoré sú zamerané na vaše hlavné svaly. Napríklad skombinujte výpady s kučeravkami bicepsov, schody s ramennými lismi, kliky s radmi činiek a drepy s bočnými zvýšeniami. Zahŕňajú tiež drví, drví bicyklov a predné a bočné dosky.

Zmeny v strave na zníženie kalórií

Jesť rozumnú stravu je nevyhnutné na podporu chudnutia a na dodanie energie, aby ste si mohli dokončiť svoje tréningy. Živiny by mali pochádzať zo základných skupín potravín: celé zrná, beztukové alebo nízkotučné mliečne výrobky, ovocie, zelenina a chudé bielkoviny. Sledujte príjem kalórií, jedzte menšie porcie a vyberte si potraviny, ktoré sú skôr výživné ako kalórie.Komentáre:

 1. Sterlyn

  The people in such cases say - Ahal would be uncle, looking at himself.

 2. Tierney

  Viem, ako konať, písať osobne

 3. Kazragor

  Gratulujem, skvelý nápad a je aktuálny

 4. Samutaxe

  Veľká vďaka za informácie. Teraz to už budem vedieť.

 5. Dale

  Gratulujeme, práve ste navštívili ďalší nápad

 6. Amoxtli

  Podľa môjho, niečieho listu - alexia :)Napíšte správu