Vhodnosť

Ako získať 6-balenie abs s vodným aerobikom


Vodné aerobik triedy sú ponúkané pre ľudí všetkých vekových skupín.

Phododisc / Valueline / Getty Images

Ak žijete v horúcom podnebí, mali by ste radšej robiť väčšinu cvičenia v bazéne, najmä v lete. Vodný aerobik vám môže pomôcť pri tónovaní svalov pri spaľovaní kalórií na kíl. Rectus abdominis je horný sval, ktorý je zodpovedný za vzhľad šiestich balení abs. Tento sval musí byť posilnený a nadmerný tuk musí byť roztavený, aby bol váš abs definovaný. Vodný aerobik je dobrý spôsob, ako vyrezať vaše abs, pretože poskytujú odpor, ktorý môže pomôcť spáliť kalórie a budovať svalovú hmotu.

1.

Zúčastnite sa lekcií vodného aerobiku, ktoré vás vyzývajú na maximálny potenciál. Nebudete mať šesťbalenie abs tým, že pôjdete jednoduchou cestou. Mali by ste pocítiť popálenie a nájsť si, ako sa potí, aj keď ste vo vode. Vyskúšajte hlbokú vodu alebo pokročilú triedu, aby ste svoje cvičenie ešte zosilnili.

2.

Premiestnite svoje telo do vodného aerobiku najmenej štyrikrát týždenne, ale na získanie balíka šiestich balení môže byť potrebných šesť relácií týždenne. Pokúste sa zakaždým cvičiť šesť dní v týždni po dobu 60 až 90 minút. Vyberte si jeden deň voľna, aby ste si oddýchli a aby sa predišlo nadmernému vyhoreniu.

3.

Použite rezance fondu na vykonanie zastrčení v bazéne. Rezanicu držte okolo hornej časti chrbta tak, aby jej konce boli pred vami. Postavte nohy priamo pred seba a uistite sa, že smerujú vaše prsty na nohách. Zmršťujte brucho konečníka a pritiahnite zastrčené kolená k hrudníku. Podržte dve až tri sekundy. Natiahnite nohy pred seba ešte raz a opakujte celú sekvenciu tri až päť minút.

4.

Vykonajte cvičenia, ktoré sú zamerané na vaše brušné svaly, napríklad cvičenie na k-behúň. Presuňte sa do oblasti bazéna, kde sa nohami nemôžete dostať na dno. Dajte si ruky do rúk, začnite šliapať vodu a rukami robte malý kruhový pohyb. Zdvihnite pravú nohu priamo pred vami a prsty na ľavej nohe smerujte k spodnej časti bazéna. Podržte päť sekúnd. Vaše telo bude mať tvar K. Rýchlo striedajte nohy a držte ďalších päť sekúnd. Pokračujte v striedaní polôh nôh počas 30 sekúnd až 2 minút, alebo kým vaše svaly nebudú unavené.

5.

Popadnite plážový loptu a presuňte sa do hlbokej oblasti bazéna. Držte plážový loptu pevne pri hrudi a vznášajte sa na chrbte vo vode s roztiahnutými nohami a nohami k sebe. Prevráťte svoje telo doprava, aby ste sa točili pod vodou a znova sa postavili. Toto sa nazýva vydra, ako budete vyzerať ako vydra, ktorá sa točí vo vode. Toto cvičenie používa vaše ruky, chrbtové a brušné svaly na tlačenie proti odporu vody a plážového lopty.

Potrebné veci

  • Rezance bazéna
  • plážová lopta

Tip

  • Jedzte zdravú výživu so správnym množstvom kalórií pre vaše telo. Predtým, ako sa ukážu vaše brušné svaly, musíte stratiť viac tuku. Množstvo kalórií sa líši v závislosti od pohlavia, výšky a aktuálnej hmotnosti, preto sa pred začatím novej diéty a cvičenia poraďte s lekárom alebo odborníkom na výživu.

Foto Kredity

  • Phododisc / Valueline / Getty Images