Vhodnosť

Čo môže žena urobiť, aby dostala brucho a brucho plocho?

Čo môže žena urobiť, aby dostala brucho a brucho plocho?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Najlepšie výsledky dosiahnete, keď každý deň zmeníte rutinné cvičenie.

Niektoré ženy, ktoré mali deti, najmä tie, ktoré majú zdravotný stav nazývaný diastáza recti, môžu vyžadovať chirurgický zákrok na opravu oddelených brušných svalov a odstránenie nadmernej uvoľnenej kože. Tento druh chirurgického zákroku je však často drahý, nie je poistený a predstavuje zdravotné riziko. Správna diéta a cvičebný režim pomôžu väčšine žien vyrovnať ich žalúdok a spáliť nadbytočný tuk.

Znížte kalórie

Spaľovanie viac kalórií, ako jete denne, znamená, že vaše telo sa bude pri energii spoliehať na uložený telesný tuk. Ak chcete stratiť brušný tuk, vynakladajte o 500 až 1 000 kalórií viac, ako jete denne, aby ste sa zbavili asi jednej až dvoch kilogramov telesného tuku týždenne. Pomáha to redukovať tuk v celom tele - najmä v žalúdku, ak ste v tvare jablka a nesiete väčšinu prebytočného tuku v bruchu. Ak chcete pomôcť znížiť kalórie a dosiahnuť plochý žalúdok, obmedzte alebo vyvarujte sa rafinovaných zŕn - napríklad bieleho chleba a bielej ryže - sódy a iných sladkých nápojov, alkoholických nápojov, cukroviniek, pridaného cukru, vyprážaných potravín a komerčného pečiva.

Zvýšte proteín

Denná konzumácia veľkého množstva bielkovín zvyšuje pocit sýtosti a pomáha telu maximalizovať výdavky na kalórie. Podľa štúdie z roku 2009 v časopise The Journal of Nutrition. Preto proteín pomáha ženám vytvárať kalórie s nedostatkom na zbavenie sa nežiaduceho brušného tuku. Bielkoviny tiež pomáhajú udržiavať svalovú hmotu svalov počas obdobia obmedzovania energie. Vyskúšajte bielkoviny bielkovín bohaté na bielkoviny, chudé mäso, neškvarenú hydinu, morské plody, nízkotučné mliečne výrobky, sójové výrobky, strukoviny, orechy a semená.

Cvičenie často

Cvičte väčšinu dní v týždni, aby ste vyrovnali a tónovali svoju strednú časť. Vyberte si rôzne kardiovaskulárne cvičenia - napríklad chôdzu, jogging, jazdu na bicykli, plávanie alebo pomocou eliptického stroja. V prieskume z roku 2009 v časopise Ochsner Journal sa navrhuje zúčastňovať sa 45 až 60 minút kardiovaskulárneho cvičenia päť až sedem dní týždenne, aby prelialo kíl a spaľovalo prebytočný telesný tuk na palivo. Sila cvičí na zvýšenie svalovej hmoty, ktorá pomáha spaľovať ďalšie kalórie počas celého dňa. Vyskúšajte drepy, výpady, kliešte, sit-upy, kučery bicepsov, predĺženia tricepsov a lisy na plece. Práce každej hlavnej svalovej skupiny najmenej dvakrát týždenne, navrhuje American College of Sports Medicine.

Vyskúšajte HIIT

Intermitentné cvičenie s vysokou intenzitou (HIIT) môže byť pri znižovaní tuku v brušnej dutine účinnejšie ako iné typy cvičenia. Podľa prieskumu z roku 2011 uverejneného v Denníku obezity. Cyklistické sekcie HIIT - pozostávajúce z ôsmich sekúnd sprintu, po ktorých nasleduje 12-sekundové obdobie zotavenia - stratili subkutánny telesný tuk.

Posilnite svoje abs

Pravidelné vykonávanie brušných cvičení pomáha ženám udržiavať brucho rovné, vytvára definíciu svalov a posilňuje abs. Vyskúšajte kombinácie pravidelných sedení, bicyklov, sedadiel so zdvihákom, zdvíhania rovných nôh, zavesených kolien a sedadiel s rovnou rukou. Cvičenia s doskou tiež pomáhajú ženám posilňovať ich základné brušné svaly. Tiež môžete držať malú váhu na hrudi a zároveň vykonávať sedenie-up pre zvýšenie odporu, ktorý zvyšuje definíciu a silu brušných svalov.Komentáre:

 1. Tovi

  S hlasnými titulkami a humbukom môžete dosiahnuť ešte menší pokrok.

 2. Nikok

  Medzi nami hovoríme.

 3. Haywood

  Message deleted

 4. Gottfried

  I can offer you visit the site, with a huge number of articles on the topic that interests you.

 5. Taule

  You have hit the mark. In it something is also idea good, agree with you.Napíšte správu