Vhodnosť

Kardio na pomoc spaľovaniu tukov na nohách

Kardio na pomoc spaľovaniu tukov na nohách


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kardio spaľuje kalórie, aby vám pomohol schudnúť.

Chris Clinton / Photodisc / Getty Images

Nemusíte používať každý stroj na nohy v telocvični, aby ste odstránili celulitídu a upravili kĺbové stehná do tónovaného svalu. Pravidelným zapájaním sa do kardio cvičenia môžete spaľovať tuk v celom tele vrátane nôh. Výber kardio tréningov, ktoré sa zameriavajú na vaše nohy, vám tiež pomôže zladiť svoje štvorkolky, hamstringy, klzáky a teľatá, aby ste získali viac tvarovanú dolnú polovicu.

Kardiogram na spaľovanie tukov

Aj keď nemôžete zacieľovať svoje nohy na zníženie množstva tuku, pri kardiovaskulárnom cvičení môžete spaľovať tuk na celom tele a pomôže vám schudnúť na nohách. Dlhodobé a vysoko intenzívne spaľovanie tukov; Kardio s vysokou intenzitou však spaľuje tuk rýchlejšie. Ak ste začiatočník, začnite s kardiostimulátorom v stabilnom stave. Keď sa vytrvalosť zlepší, zvýšte intenzitu kardiovaskulárnych cvičení, aby ste rýchlejšie spaľovali tuk. Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb odporúčajú každý týždeň na zníženie telesnej hmotnosti najmenej 150 minút mierneho alebo 75 minút intenzívneho srdca.

Choďte na rýchlosť

Jogging a beh pomáhajú spaľovať tuk, ale majú malý vplyv na tónovanie svalov nôh. Ak namiesto toho šprintujete, získate kardio výhody chudnutia a tonizujúce výhody výbušného silového tréningu. Použite stopu na miestnej vysokej škole, škole alebo v telocvični na spustenie 100 metrov sprintov. Sprint na rovných a chodiť po krivkách. Urobte 10 sprintov týmto sedením týmto spôsobom na spaľovanie tukov s vysokou intenzitou intervalového tréningu nôh. Ak nemáte prístup k trase, vyznačte na tráve 100 metrovú časť, aby ste mohli vykonať šprinty.

Pumpujte tieto pedále

Cyklistika alebo jazda na stacionárnom bicykli je ďalším skvelým spôsobom, ako spáliť tuk a tónovať vaše nohy. Táto forma kardio je všestranná, pretože môžete používať stacionárne bicykle doma alebo v telocvični - alebo môžete jazdiť na bicykli vonku. Ak jazdíte na stacionárnom bicykli, zvýšte odolnosť pri simulácii jazdy na svahu, aby ste spálili viac tuku a vybudovali väčšiu silu nôh. Ak ste na bicykli vonku, nájdite oblasť s množstvom kopcov a vydajte sa na tento terén.

Postavte to po schodoch

Beh po schodoch hore a dole vám pomôže tónovať vaše spodné telo a spaľovať tuk pomocou kardio. Choďte na štadión a bežte tak rýchlo, ako môžete hore po schodoch, a potom choďte späť dolu. Do 15 až 20 sád týmto spôsobom. Prepnite ho a striedajte sady medzi krokmi jeden po druhom a dvoma krokmi. Môžete tiež použiť krokový stroj schodov v telocvični; zvýšte odolnosť, aby ste skutočne pocítili horenie a zbavenie tuku rýchlejšie.

Skočiť!

Skokový tréning je forma kardio, ktorá je skvelá na tónovanie a rozvoj nôh. Pridajte skokový tréning k kardio rutine vykonaním plyometrických cvičení, ako sú skoky na lavičke, skoky na drepe, skoky na prepínanie a burpees. Vykonajte 15 opakovaní každého cvičenia, medzi jednotlivými sadami odpočinku po dobu 20 sekúnd. Tieto výbušné skokové pohyby vyvíjajú svalové vlákna druhého typu, ktoré pomáhajú spaľovať tuk a súčasne rozvíjajú silu a svalovú hmotu. Skákajúce lano vám tiež poskytne podobné kardio výhody a poskytne vám tvarovanejšie nohy.Komentáre:

  1. Brahn

    I congratulate, I think this is the admirable thought

  2. Obediah

    Niečo v tom je. Ďakujem za pomoc v tejto otázke, môžem vám pomôcť aj s tým?

  3. Tearlach

    Podľa môjho názoru nemáš pravdu. Zadajte, budeme to diskutovať. Napíš mi v PM.Napíšte správu