Vhodnosť

Ako to urobiť Ab drví


Správny tvar pre krízu prináša výsledky a chráni vašu chrbticu.

Comstock / Comstock / Getty Images

Cvičenie brucha je ako predná strana novín - každý o nich hovorí a každý deň je iný príbeh. Brušná kríza je vyskúšané a skutočné cvičenie na posilnenie jadra. Môžete sa spoľahnúť na krízu, aby ste vylepšili vzhľad a dojem svojej bránice. Ale tu je miesto, kde sa príbeh otočí a objavíte mnoho rôznych spôsobov, ako vykonať krízu. Najlepší spôsob je ten, ktorý chráni vaše chrbát, ABS úplne kontraktuje a prináša výsledky.

1.

Ľahnite si tvárou nahor na zem s ohnutými kolenami. Položte nohy rovno na zem vo vzdialenosti bokov od seba a približne 1 stopa od spodku.

2.

Boky mierne nakloňte nahor, aby sa spodná časť chrbta vyrovnala s podlahou. Ohnite lakte a položte ruky za hlavu. Držte prsty odomknuté a palce umiestnite pod uši.

3.

Pozerajte sa smerom k stropu, akoby medzi bradou a hrudníkom bola pomaranč. Udržujte si polohu krku a lakťa po celú dobu krízy. (Odkaz 1)

4.

Utiahnite abs tak, že pritiahnete pupok smerom k vašej chrbtici. Vydýchnite a zdvihnite trup, kým lopatky neopustia podlahu. Pritiahnite si rebrá k bokom, aby sa stiahla brucha konečníka.

5.

Krátko udržujte zmluvnú pozíciu. Nadýchnite sa a pomaly spustite do východiskovej polohy.

6.

Vykonajte osem až 20 opakovaní, alebo pokračujte, až kým sa vaše brucho nebude vyčerpávať. Vykonajte dve až štyri sety s jedným až dvoma minútami odpočinku medzi sadami.

7.

Ak je to možné, robte ab drinky denne alebo najlepšie dva výsledky najmenej dva až tri dni v týždni.

Tip

  • Pre väčšie pohodlie použite cvičebnú podložku pod chrbtom. Urobte päť až 10 minút ľahkej kardio aktivity, aby sa vaše svaly zohriali skôr, ako začnete robiť nejaké drví.

Výstraha

  • Ak sa u vás vyskytne bolesť chrbta, okamžite zastavte cvičenie. Pred začatím akéhokoľvek nového fitnes programu sa porozprávajte s lekárom.