Vhodnosť

Hrudník a Tricep cvičenie na chudnutie

Hrudník a Tricep cvičenie na chudnutieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Posilnenie hrudníka a tricepsov zohráva podpornú úlohu pri chudnutí.

Tovarový kop / Tovarový kop / Getty Images

Ak zasiahnete telocvičňu určenú na posilnenie hrudníka a tricepsov v snahe schudnúť, vaše srdce je na správnom mieste. Budete však potrebovať mierne nastavenie cvičebného režimu, aby ste čo najlepšie využili čas v telocvični a dosiahli výsledky. Vždy by ste mali zahrnúť cvičenia zamerané na silový tréning, ale táto forma cvičenia je sama o sebe neúčinným spôsobom, ako schudnúť.

Budete potrebovať viac ako silový tréning

Zvyšovanie svalovej hmoty na hrudníku, tricepsoch a iných svalových skupinách v tele prispieva k silnej a fit postave. Ale ako schudnúť, musíte spáliť viac kalórií, ako konzumujete, a silové tréningy spaľujú kalórie nízkou rýchlosťou. 160 kilogramová osoba, ktorá zdvíha závažia štandardným tempom po dobu 30 minút, spálí iba 188 kalórií za 30 minút, poznamenáva ExRx.net. Nebudete ľutovať cvičenia, ktoré posilňujú váš hrudník a triceps, ale mali by byť iba jednou časťou vášho tréningového programu.

Vždy zahrňte kardio

Nízkokalorické spaľovanie silového tréningu ho neospravedlňuje ako cvičenie na chudnutie. Zvyšovanie sily vášho tela prostredníctvom cvičenia vedie k vyššej bazálnej metabolickej rýchlosti. Svalové telá spaľujú kalórie rýchlejšie ako tukové telesá, takže získavanie svalov môže prispievať k chudnutiu. Kardiovaskulárne cvičenie je však rozhodujúce, ak chcete schudnúť. Tieto cvičenia, ktoré zahŕňajú chôdzu, beh, krokový aerobik, plávanie, jazdu na bicykli a skákanie cez švihadlo, spaľujú kalórie oveľa rýchlejšie ako silový tréning. Napríklad 160 libier, ktorý beží pri priemernej rýchlosti 6 km / h na pol hodiny, spaľuje napríklad 384 kalórií.

Vyberte správne cvičenia

Je možné posilniť hrudník a triceps prostredníctvom množstva cvičení. Použitie správnych cvičení vám však umožňuje maximalizovať každú tréningovú reláciu. Americká rada pre štúdie sponzorované na cvičeniach odhalilo, ktoré cvičenia hrudníka a tricepsov generujú najviac svalovej aktivity. ACE poznamenáva, že cvičenie na stolnom lieviku s činkami, po ktorom nasleduje použitie stroja na pec palube a vykonávanie káblových priechodov pri ohýbaní vpred, sú tri najlepšie spôsoby, ako opracovať svoju hruď. Na posilnenie vašich tricepsov ACE uvádza, že vaše najlepšie možnosti sú trojuholníkové kliky, spätné nárazy tricepsov a poklesy tricepsov.

Cvičenie s rovnováhou a zdravá strava

Aby ste schudli, mali by vaše každodenné cvičenia zahŕňať kardiovaskulárne a silové tréningy. Ak používate kardiovaskulárne cvičenia strednej intenzity, ako je chôdza, venujte tejto forme cvičenia 300 minút. Ak dávate prednosť intenzívnym aktivitám, ako sú behanie alebo kojenie, zamerajte sa na 150 minút. Silou trénujte každý týždeň najmenej dve sedenia, ale nepracujte iba s hrudníkom a tricepsom. Aby ste udržali svoje telo v rovnováhe, vykonajte cvičenia zamerané na každú z vašich hlavných svalových skupín. Poslednou súčasťou úspešného chudnutia je zníženie vašej spotreby kalórií. Národný register kontroly hmotnosti uvádza, že len málo ľudí má úspech v chudnutí bez toho, aby robili zmeny v stravovaní.

Zdroje (1)