Športové

Ako uzavrieť Clubface počas pádu golfu

Ako uzavrieť Clubface počas pádu golfuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Arnold Palmer hojdá klub so zatvorenou tvárou po páde.

Harry How / Getty Images Šport / obrázky Getty

Ak chcete ovládať svoje golfové strely, musíte vedieť, kde vaše klubové miesto ukazuje, keď zasiahne loptu. Členovia Svetovej golfovej haly slávy Jack Nicklaus a Lee Trevino si z blednutia lopty otvoreným klubom vybudovali fantastické povolanie. Víkendový golfista, ktorý zasiahne slabé plátky, by však mal skopírovať kolegu z Siene slávy Arnolda Palmera. Palmer zavrel klubovku v hornej časti chrbta a nechal ju nárazom zavrieť. Jeho silné remízy z neho urobili jedného z najlepších útočníkov lopty v golfovej histórii.

Zatváranie Clubface

1.

Používajte silnejšiu priľnavosť. Televízny golfový analytik Johnny Miller navrhuje, aby väčšina golfistov kopírovala Palmerove polohy rúk. Ak ste pravák, namierte Vs tvorené palcom a ukazovákom každej ruky na pravé rameno.

2.

Skontrolujte pozíciu svojho klubu na kľúčových miestach vzadu. Uzatvorenie klznej plochy v prešmyku je omnoho jednoduchšie, ak je klzné čelo v správnej polohe v prešmyku. Keď je klub vysoko v páse, odborník na výučbu PGA Jim Hardy naznačuje, že uhol klubového povrchu by mal zodpovedať uhlu vašej chrbtice. V hornej časti chrbta by malo byť vaše ľavé zápästie rovné a vaše klzisko by sa malo zhodovať s týmto uhlom. Precvičte si tieto výkyvné polohy pred zrkadlom.

3.

Skloňte svoje ľavé zápästie na začiatku poklesu. Vyklenutie spúšťa pohyb kluby dole v uzavretej polohe, čím zabezpečuje nárazy štvorcové alebo uzavreté palice. Inštruktorka Hank Haney upozorňuje, že tento krok nielenže dostane tvár do správnej polohy pri náraze, ale tiež pomáha klubu sledovať plytkú klesajúcu rovinu, aby cesta uprednostnila priamy výstrel alebo mierny remíza.

4.

Swing klub späť na loptu zvnútra cieľovej čiare. Tréner Swing Sean Foley obhajuje výkyvný ťah. Chce, aby golfisti začali loptu napravo od terča a ťahali ju späť doľava. Dráhová dráha zvnútra-von podporuje úplné uvoľnenie a uzavretý klubový povrch, ktorý prepožičiava loptičke sprava doľava.

5.

Vedie klub do lopty s klenutým ľavým zápästím. Ben Hogan povedal, že každý veľký pravákovský golfista dosiahol polohu nárazu so zdvihnutým ľavým zápästím a bližšie k cieľu ako hlavica. Hogan označil tento ťah za supináciu a veril, že udržiava klub v pohybe rýchlo a priamo nad cieľovou čiarou, čo sa týka sily a presnosti.

6.

Otočte svoje telo pri pohybe loptičkou. Na dokončenie úplného uvoľnenia odporúča spoločnosť Foley otočiť vaše plecia, hrudník, ruky a boky k sebe až do cieľovej polohy. Snaha o úplné vydanie vám pomôže pri zatváraní tváre nárazom.

Potrebné veci

  • Golfové kluby
  • Golfové loptičky
  • Tees
  • zrkadlo

Výstraha

  • Mnoho golfistov sa snaží uzavrieť klubovku úmyselným pretočením alebo preklopením zápästia cez zasiahnutú oblasť. Hogan veril, že akcia zmenila oblúk a cestu klubu, čo viedlo k mnohým nehodám.