Vhodnosť

Prekročená noha alebo cvičenie so širokou nohou

Prekročená noha alebo cvičenie so širokou nohou


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Silné svalstvo brucha prispieva k dobrému držaniu tela a zlepšeniu rovnováhy.

Comstock / Stockbyte / Getty Images

Odvetvovanie z tradičných sit-upov zabraňuje nude v tréningu a tiež podvádza vaše svaly novými výzvami. Tento podvod je to, čo udržuje vaše telo robiť pokroky a vyhnúť sa plošinám platov. Sedadlá so skríženou nohou a širokou nohou posúvajú sedadlá na vyššiu úroveň so svojimi zvýšenými problémami a zapájajú viac svalových skupín do celého tónovania.

Pochopte svoje Abs

Vaše brucho alebo žalúdočné svaly vyzerajú ako jedna veľká svalová skupina, ale v skutočnosti má tri samostatné časti. Plážové svaly, ktoré poznáte ako šesť balení, sú svaly rekta abdominis, ktoré prebiehajú vodorovne cez prednú časť žalúdka. Priečne svaly sú pod nimi a ich úlohou je chrániť a uchovávať vaše životne dôležité orgány. Šikmé svaly sedia na bokoch žalúdka a pomáhajú určiť, aký je váš pás. Práca všetkých troch týchto svalových skupín podporuje vyváženú silu a silné jadro.

Vezmite si to na šírku

Pri širokom sedení na nohe použijete kombináciu sily jadra a polohy dolného tela na dokončenie pohybu. Začnite na podlahe, plocho na chrbte s nohami roztiahnutými od seba. Utiahnite svaly žalúdka a využite všetku svoju jadrovú silu na zdvihnutie hornej časti tela z podlahy a siahajte čo najviac dopredu medzi vaše chodidlá. Pomaly dolu dolu a opakujte 15 až 20 krát. Ak chcete zapojiť viac svojich šikmých pohybov, do cvičenia pridajte krútiaci pohyb. Položte pravú ruku za hlavu s ľavou rukou zdvihnutou priamo nad vaše telo. Keď sa posadíte, otočte doprava a siahnite po pravej ruke ľavou rukou. Pomaly sklopte dozadu a opakujte s pravou rukou siahajúcou k ľavej nohe.

Prekríž nohy

Prekríženie nôh počas vykonávania sedenia vám narastie ešte viac. Tento pohyb odstraňuje pákový efekt vášho dolného tela, čo vás núti zapojiť viac brušných svalov. Prekročte nohy a sklopte hornú časť tela na podlahu. Použite svoje ABS na zdvihnutie hornej časti tela z podlahy a siahajte čo najďalej dopredu pred svoje telo. Dolná časť chrbta nadol a opakujte až 20 opakovaní.

Upravte presun

Zmeny cvičenia znemožňujú cvičenie, zatiaľ čo budujete potrebnú silu. Požiadajte partnera, aby pri pokuse o sedenie držal nohy alebo kolená. Keď budete silnejší, môžete ich požiadať, aby vyvíjali menší tlak a kládli väčší dôraz na svoju silu pri dokončení pohybu. Môžete tiež dať svoje nohy alebo kolená pod sit-up bar. Ak sa snažíte dokončiť jediné opakovanie, utiahnite si abs a zdvihnite hornú časť tela z podlahy čo najviac. Postupom času budete môcť dokončiť niekoľko sedení.Komentáre:

  1. Shakazilkree

    Zistil som, že ste zavádzali.

  2. Wulfweardsweorth

    Mýliš sa. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.

  3. Shagal

    I congratulate, it seems to me the magnificent thoughtNapíšte správu