Vhodnosť

Cvičenia Ab s cvičebným pásom pre fitness a tonizujúce svaly


Kombinácia cvičebného pásu s cvičením ab môže priniesť vyššie výsledky ako cvičenie samotné.

Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images

Aj keď cvičenia ab sami môžu pomôcť posilniť a tónovať vaše brucho, pridanie cvičebného pásu môže zvýšiť produktivitu. Spoločne zaútočia na váš penis z dvoch rôznych uhlov. Ab cvičenia budujú svalovú hmotu, zatiaľ čo cvičebný pás môže pomôcť zbaviť sa nadmernej hmotnosti vody, čo uľahčuje videnie vášho šesťbalenia.

Vedieť o opasku

Cvičebné pásy využívajú telesnú produkciu tepla a potu, aby pomohli zbaviť sa nadváhy. Pomáhaním zadržať uvedené telesné teplo, čím udržujete svoje telo teplejšie dlhšie, budete prirodzene reagovať uvoľňovaním väčšieho potu počas tréningu. Toto je pokus vášho tela, aby vás udržiaval v pohode. Cvičebný pás je teda nástrojom na chudnutie vody a tekutín, ktoré môžu skôr spôsobiť nadúvanie ako skutočný úbytok tuku.

Choďte za dvoma v jednom

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov z cvičebného pásu musíte vykonať tréningy, ktoré zvyšujú srdcový rytmus, a tým sa potíte. Kým klasické ťahy sú dobré na posilnenie, nemusia sa sami potiť. Je dôležité robiť kroky, ktoré kombinujú kardio s posilnením. To spôsobí, že sa vaše telo zahreje, čo umožní cvičebnému pásu vykonávať svoju prácu, a to všetko pri tvarovaní jadra.

Posuňte tie nohy

Kombinácia foot-fire je bežným krokom pri atletickom tréningu, ktorý pracuje so zbraňami, hrudníkom, abs a nohy. Postavte sa s nohami o niečo širšími ako šírka ramien od seba. Ohnite lakte okolo pasu s predlaktiami smerom do strany a udržujte svoje brucho pevne a zapojené. Ak chcete začať, pohybujte nohami hore a dole tak rýchlo, ako je to len možné. Zostaňte na nohách pre vyššiu rýchlosť. Pokračujte po dobu 20 sekúnd a potom pusťte na zem päť stlačení. Odpočívajte 10 sekúnd a potom opakujte. Vykonajte tri až päť sád.

Čím vyššie kolená, tým lepšie výsledky

Popadnite švihadlo a striedajte vysoké kolená. Začnite stáť s bokmi šírkou bokov od seba, pričom v každej ruke držte jednu rukoväť lana. Začnite skákať na lane a priveďte svoje pravé koleno pred seba čo najbližšie k výške bokov. Preskočte ľavou nohou ako obvykle. Prepnite nohy pri nasledujúcom skoku a zdvihnite ľavé koleno. Udržujte svoje brucho pevne, aby sa vaša chrbtica stabilizovala. Pokračujte v striedaní kolien jednu minútu a potom odpočívajte po dobu 15 sekúnd. Pokračujte tri až päť sád.

Kick Your Own Butt

Lano bežec využije vaše švihadlo ešte raz. Postavte sa so šírkou bokov od seba a v každej ruke držte jednu rukoväť vášho švihadla. Vyskočte z povrazu a pokúste sa dotknúť pravej päty k zadkom, zatiaľ čo opačná noha normálne preskakuje. Prepnite nohy na nasledujúci skok, čím sa ľavá päta dostane k zadku. Do šiestich skoky celkom, striedavo nohy zakaždým, potom skočiť rovno hore s oboma nohami naraz. Pred odpočinkom 15 sekúnd zopakujte túto kombináciu jednu minútu. Zopakujte tri až päť sád.

Natiahnite to

Po tréningu, ktorý zvyšuje srdcový rytmus a ohrieva telo, je dôležité napnúť vaše svaly, aby ste predišli zraneniu a pomohli s bolesťou. Jednoduché úseky, ako je dotyk špičiek prstov, bočné výpady a pridržanie každej nohy k zadku, vám môžu pomôcť udržať si voľnosť a pripravenosť na ďalšie cvičenie.