Vhodnosť

Abdominálny drvič na vyrovnanie abs v telocvični


Abdominálny drvič je len jeden kus na získanie plochých abs.

Comstock Images / Comstock / Getty Images

Posilňovne a fitnescentrá často ponúkajú brušný drvič, ktorý vám umožní pracovať s vašou abs pri sedení. Cvičenie na stroji efektívne rozvinie silu a tón vo vašej abs. Avšak, ak hľadáte na vyrovnanie brucha a žalúdka, musíte urobiť viac, než len dôsledne používať brušnú crunch stroj.

Vyskúšajte stroj na brušnú chrípku

Podľa Bodybuilding.com stroj brušnej chrumky zameriava vašu brucho. Stroj vás umiestni na sede. Zaveste si holene pod chrániče nôh a potom siahnite za každé z vašich ramien a uchopte rukoväte rúk. Natiahnite lakte o opierky rúk. Pri súčasnom zdvíhaní nôh smerom k hrudníku zatlačte lakte do vankúšov, aby sa ohli v páse dopredu. Pohyby by mali byť pomalé a kontrolované. Ovládajte trup a nohy späť do východiskovej polohy. Vyvarujte sa trhania, aby ste zdvihli ťažkú ​​váhu alebo vykonávali ďalšie opakovania. Bodybuilding.com dodáva, že je dôležité vybrať si hmotnosť, ktorú môžete ľahko ovládať.

Tone Your Abs on Crunch Machine

Zahrňte stroj na brušnú depresiu do tréningu silového tréningu v bruchu, ktorý vykonávate tri dni v týždni. Ak chcete tónovať svoje abs, vaše cvičenie bude musieť preťažiť svaly žalúdka, čo znamená, že budete musieť dať deň voľna medzi jednotlivými cvičeniami, aby sa uzdravili. Každé cvičenie dokončite pre dve až tri sady 15 až 20 opakovaní.

Pridajte Kardio, aby ste vyrovnali svoje sily

Ak máte záujem sploštiť svoje abs, je pravdepodobné, že máte nadbytočný tuk v oblasti žalúdka. Preto okrem toho, aby ste boli v súlade s vašimi cvičeniami na stroji na drvenie, musíte tiež vyvinúť ďalšie úsilie na zníženie telesného tuku. Stroj na brušnú drvičku pôsobí na svaly v žalúdku, ale nebude mať vplyv na vaše tukové tkanivo. Komplexný program na vyrovnanie žalúdka by mal zahŕňať zdravé stravovanie, časté záchvaty cvičenia na spaľovanie kalórií a cvičenia na silový tréning v bruchu, ktoré môžu zahŕňať stroj na brušnú depresiu. Ak tónujete svoju brucho pomocou brušného drviča, ale napriek tomu máte nadbytočný tuk, tón, ktorý ste si vyvinuli, bude zakrytý.

Vytvorte deficit

Zdravé stravovanie a účasť na spaľovaní kalórií je dôležité pre odbúravanie tukov, pretože spolu vytvárajú kalorický deficit vo vašom tele. To znamená, že spaľujete viac kalórií, ako konzumujete, a tým nútite svoje telo, aby rozložilo prebytočný tuk, ktorý ste uložili. Zakaždým, keď vytvoríte deficit 3 500 kalórií, stratíte libru tuku. Tuk, ktorý stratíte, nemusí nevyhnutne pochádzať z vášho žalúdka, pretože vaše telo rozhoduje, odkiaľ bude tuk odoberať, ale ako sa vaše celkové hladiny telesného tuku znižujú, všimnete si zlepšenie na bruchu a na bruchu.