Vhodnosť

Ako rozvíjať veľké svalnaté nohy pomocou iba Kettlebells

Ako rozvíjať veľké svalnaté nohy pomocou iba Kettlebells


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kettlebells môžu nahradiť tradičné metódy silového tréningu a vyvinúť väčšie nohy.

Hannah Johnston / Getty Images Šport / Getty Images

Rovnako ako stroje na výrobu nôh a barbells, aj kettlebells vám môžu pomôcť získať väčšie a svalnaté nohy. Tréning kettlebell však zvyšuje pevnosť celého tela viac, ako sa dá dosiahnuť na väčšine strojoch na nohy. Ak ste v oblasti výcviku na kanvicu začiatočníkom, pred samotným tréningom sa obráťte na kvalifikovaného inštruktora alebo posilňovacieho trénera.

1.

Vyberte jeden alebo viac zvonu na vykonanie troch cvikov. Muži by mali začať s hmotnosťou od 25 do 35 libier a ženy môžu pracovať so zvonmi od 20 do 30 libier. Dostaňte sa naboso alebo do topánok s plochými podrážkami. Zahrejte sa niekoľkými minútovými cvičeniami na švihadlách, halománovými sviečkami a hojdačkami na ramenách a ramenách. Pri všetkých cvičeniach vykonajte dve až tri 30-sekundové súpravy, z ktorých každá je medzi sadou bez prestávky. Na meranie času použite hodiny alebo časovač mobilného telefónu. Tréning Kettlebell sa môže vykonávať dva až tri dni v týždni, medzi ktorými je deň odpočinku.

2.

Postavte svoje nohy o vzdialenosť od ramena, aby ste vykonali dřepanie pohárom, a držte kanvicu s oboma rukami na rukoväti tak, aby spodná časť smerovala k podlahe. Namierte chodidlá dopredu alebo mierne do strán. Držte varnú kanvicu blízko a pred hrudníkom, lakte smerujúce nadol. Nadýchnite sa, ako si drepnete tak nízko, ako je to možné, pričom si udržujte chrbát rovno. Nezakrčujte chrbát a nenechajte päty na podlahe. Vydýchnite, keď stojíte priamo nahor bez toho, aby ste za vás držali zadok.

3.

Postavte sa s nohami k sebe, aby ste sa pripravili na zadný výpad, a držte kanvicu v každej ruke po stranách, ako keby ste držali tašky s potravinami. Levou nohou ustúpte asi 2 stopy za vami. Nadýchnite sa, keď sklopíte svoje telo do výpadu ohnutím oboch nôh, kým sa vaše ľavé koleno takmer nedotkne podlahy. Nezakrývajte si ramená. Vydýchnite, keď posuniete svoju váhu smerom k pravej nohe, aby ste sa posunuli späť do stojacej polohy. Držte plecia dole a preč od vašich uší. Počas cvičenia striedajte ľavú a pravú nohu.

4.

Postavte sa s nohami o niečo širšími, ako je šírka ramenného pletenca, aby ste sa pripravili na hojdačku v kotle. Obidvoma rukami držte kanvicu tak, aby visela pred slabinami. Mierne ohnite nohy a prilepte zadok za sebou, aby ste vyvolali hojdanie a pohyb vpred. Udržujte chrbát rovno a potiahnite lopatky mierne nadol, aby ste predišli poškrabaniu ramien. Vydýchnite, keď posúvate zadok dopredu a narovnáte nohy, vykyvujete kanvicu pred vami až na úroveň brady. Nadýchnite sa, ohnite nohy pri hojdaní kanvicami zvonku pod boky a opakujte to.

5.

Pred opakovaním cvičenia odpočívajte ešte jednu minútu dvakrát až trikrát. Akonáhle sa cvičenie zjednoduší, použite ťažší kotvový zvon. Progresia swingbell hojdačky patrí jednoramenná hojdačka a dvojitá swingbell hojdačka. A prepnite jeden rýchlovarný kanón do výpadu, aby spochybnil vašu rovnováhu a stabilitu jadra.

Výstraha

 • Prestaňte cvičiť, ak ucítite bolesť chrbta, bokov alebo nôh. Ihneď pred obnovením cvičenia navštívte svojho lekára alebo poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.

Zdroje (3)Komentáre:

 1. JoJorg

  Niekto teraz jedí homáre v kúpeľnom dome, ale obyčajní ľudia sedia nečinne ...

 2. Lindeberg

  I congratulate, very good thought

 3. Lawton

  Super, páčilo sa mi to! ;)

 4. Ehren

  What a great phrase

 5. Windsor

  Všetko nie je také jednoduché, ako sa zdá

 6. Garlan

  Myslím si, že nemáš pravdu. mám istotu. Poďme o tom diskutovať.Napíšte správu