Vhodnosť

Rôzne Ab cvičenia na tenký žalúdok


Získajte merateľné zlepšenie zo cvičenia na chudnutie žalúdka.

Žalúdok je tvorený štyrmi samostatnými svalovými skupinami, ktoré je potrebné opracovať a zbaviť prebytočného tuku, aby sa dosiahlo viditeľné riedenie a tonizovanie. Samotné cviky zamerané na tonizovanie nie sú účinné na dosiahnutie tenšieho žalúdka. Úspešné riedenie jadra vyžaduje cvičebný program, ktorý zlepší všetky brušné svaly, spáli významný tuk a zahrieva zahrievacie a chladiace cvičenia. Zdravá strava, ktorá vedie k väčšej strate tukov, ako je zisk každý deň, je tiež kritická.

Tónovanie na celý žalúdok

Štyri skupiny brušných svalov zahŕňajú predný - horný, stredný a dolný; vnútorné a vonkajšie strany; spodný pás; a trupu. Sedadlá pre bicykle sú jedným z najúčinnejších cvičení na úplné osladenie žalúdka. Alebo skombinujte cvičenia na aktiváciu všetkých štyroch skupín, napríklad dvojité drví zdvíhanie hornej aj dolnej časti tela, šikmé drviny a zvraty v stoji. Pridajte kardio cvičenie na odhalenie tónovaných svalov. Zahrejte sa a ochladte pásmi v páse a chrbte.

Získajte silnejšie a štíhlejšie

Fitness box je príklad kardiovaskulárneho tréningu v páse, ktorý tiež cvičí brušné svaly. Tento intenzívny tréning, ktorý je vhodný pre začiatočníkov prostredníctvom pokročilých úrovní zdatnosti, používajú profesionálni bojovníci na zvýšenie rýchlosti, sily a vytrvalosti. Používa bezkontaktné boxovacie pohyby vrátane dierovacích pohybov a pohybov nôh, ako je skákanie, beh na mieste a preskakovanie. Celé telo, nielen žalúdok, sa stáva štíhlejším a silnejším z tejto kombinácie cvičenia na spaľovanie tukov a svalov.

Zdvihnite hmotnosť pre tvrdé jadro

Vzpieranie vytvára vyššie percento celkového telesného svalu, čo znamená zvýšený metabolizmus a spaľovanie tukov aj pri odpočinku. Na spaľovanie tukov a zvyšovanie svalového tonusu bez zvyšovania objemu svalov zdvíhajte dostatočne ľahké závažia na dokončenie troch sérií 16 opakovaní bez bolesti. Pred spustením sa zahrejte a medzi sadami natiahnite jednu minútu. Ak chcete vybudovať viac svalov, zvýšte množstvo, aby sa umožnilo osem opakovaní, a medzi sadami natiahnite a odpočívajte po dobu troch minút.

Pilates sprísňuje hlboké svaly

Cvičenie pilates, ktoré zahŕňa veľa rôznych cvičení na posilnenie jadra, napína hlboké brušné svaly. Toto cvičenie vytvára povedomie o konkrétnych svaloch a zameriava sa na ne. Na riedenie žalúdka sa predné a bočné svaly zatiahnu smerom k pupku, zatiaľ čo držia rôzne izometrické pózy. Zvraty a izometrické pózy držané pri krútiacom tóne a definujú trup a pás. Hodina intenzívnych cvičení Pilates môže spáliť značné kalórie, ale začiatočníci by si mali do cvičebného programu pridať kardio cvičenie.

Zdroje (2)