Vhodnosť

Rôzne cvičenia bez použitia stroja

Rôzne cvičenia bez použitia stroja


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tónovaný súbor abs nevyžaduje váhové stroje.

Zdroj obrázkov / fotodisc / obrázky Getty

Vybudovanie silnej brušnej oblasti nevyžaduje zložité alebo drahé stroje. Pomocou ručných závaží, telesnej hmotnosti a izometrických cvikov - v ktorých držíte pozíciu na budovanie svalov - môžete pomôcť tónovať oblasť žalúdka, budovať ab silu a dať vám elegantnejšiu siluetu. Cvičenie brucha tiež buduje vaše základné svaly, znižuje riziko zranenia a podporuje lepšie držanie tela.

Rolling Pike

Valivý šťuka nielen cvičí vaše brucha, ale aj vaše plecia a nohy. Ležte lícom nadol na stabilizačnú guličku, položte ruky na podlahu a natiahnite ruky so stabilizačnou guličkou pod žalúdkom. Majte nohy pri sebe a rovno, keď otáčate loptičku späť tak, aby sedela pod kolenami; urob to tak, že kráčaš s rukami vpred. Udržujte svoj trup rovný a rovnobežný s podlahou, aby doska bola umiestnená na guli. Zdvihnite boky smerom k stropu, udržujte svoje nohy a trup rovné a nechajte loptičku prevrátiť, až kým nedosiahne vaše nohy. Pred vrátením do polohy doska držte polohu 5 až 10 sekúnd. Opakujte 10-krát pre dve sady.

Stojaci bočný úder

Táto variácia na krízu, kríza na stojacej strane, pôsobí na vaše bočné brušné svaly a je vhodná pre chvíle, keď je priestor na cvičenie obmedzený. Postavte sa tak, aby vaše chodidlá boli od seba vzdialené od bokov, položte ruky za hlavu tak, aby sa lakte natiahli do strany. Zdvihnite ľavé koleno smerom k ľavej strane a zdvihnite svoje koleno, keď sklopíte ľavý lakť, aby ste sa s ním stretli. Vráťte sa späť do východiskovej polohy a opakujte 10-krát na každú stranu pre tri sady. Na zvýšenie obtiažnosti cvičenia držte stabilnú loptu rukami namiesto toho, aby ste ich umiestnili za chrbát.

Plank Pose

Doska predstavuje prácu vašich úplných jadrových svalov a vytvára hlbokú silu brucha. Ležte tvárou nadol na podlahu s nohami k sebe, položte ruky dlane dolu pod plecia a zatlačte nahor, úplne roztiahnite ruky a spočívajte iba na rukách a nohách. Udržujte svoje telo úplne rovné, aby od hlavy k pätám ležala priama čiara. Pred odpočinkom v trvaní 10 sekúnd držte pózu po dobu 30 až 90 sekúnd. Opakujte 5 až 10 krát. Pomaly predlžte svoj čas držania pre túto pózu, až do úplných 90 sekúnd.

Bočné dosky

Bočné doska je podobná doske predstavovať, ale začnete ležať na ľavej strane, s pravou nohou na ľavej strane a ľavou rukou pod ramenom. Položte pravú ruku na bok a zatlačte ľavou rukou nahor, úplne ju natiahnite a vyvažujte iba na ľavej nohe. Vaše telo by malo tvoriť priamu líniu od hlavy k nohe. Pred uvoľnením a prepínaním strán držte polohu 30 až 90 sekúnd. Opakujte 5 až 10 krát na každú stranu. Ak chcete zvýšiť obtiažnosť cvičenia, skúste natiahnúť hornú časť paže rovno nahor a vytvorte jednu ruku pozdĺž ramien.

Medicína Ball Twist

Toto cvičenie, známe tiež ako ruské zvraty, buduje vaše predné a bočné brušné svaly. Sediaci na podlahe s ohnutými kolenami a nohami prekríženými v členkoch, držte lekársky loptu oboma rukami pred spodnou časťou hrudníka. Pri pomalom otáčaní tela doprava držte chrbát rovno, nohy smerujte dopredu. Potom pomaly otáčajte trupom doľava a stále držte nohy vpred. Opakujte zákruty 10-krát na každú stranu pre tri sady. Keď si na cvičenie zvyknete, zvyšte hmotnosť medicinálnej lopty.Komentáre:

  1. Feldon

    This exception can be said: i) of the rules

  2. Chinwendu

    Podľa môjho názoru sa mýli. Navrhujem o tom diskutovať. Napíš mi v PM, hovor.

  3. Kigalrajas

    Teda, dovolíš si chybu. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.Napíšte správu