Výživa

Ako jesť zdravo pomocou Weight Watchers

Ako jesť zdravo pomocou Weight WatchersWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Podľa plánu na sledovanie váhy má väčšina ovocia a zeleniny nulové body.

Jupiterimages / Polka Dot / Getty Images

V roku 2010 predstavili Weight Watchers plán PointPlus. Tento plán je podobný starému plánu bodov, ale bol navrhnutý tak, aby vám pomohol pri výbere zdravších potravín. V pláne PointsPlus sú potravinám pridelené body na základe množstva bielkovín, tukov, uhľohydrátov a vlákniny, ktoré obsahujú. Ako dieter môžete každý deň jesť určitý počet bodov, ktoré vám pomôžu schudnúť. Zdravšie rozhodnutia na zariadení Watch Watcher nielen zlepšujú kvalitu vašej stravy, ale tiež vás udržujú v plnom pocite.

Zamerajte každé jedlo na ovocie a zeleninu. Na Weight Watchers majú ovocie a zelenina nulové body, s výnimkou zemiakov, kukurice, hrachu, avokáda, ovocnej šťavy a sušeného ovocia. Okrem prirodzeného nízkokalorického príjmu sú ovocie a zelenina tiež dobrým zdrojom živín bojujúcich proti chorobám, ako sú vláknina, vitamín C, vitamín A a draslík.

Použite zoznam Weight Fooders Power Foods. Energetické potraviny majú nízky obsah kalórií, tukov, nasýtených tukov, sodíka a cukru. Weight Watchers považuje zoznam Power Foods za najzdravšie možnosti stravovania v pláne a zahŕňa potraviny zo všetkých skupín potravín.

Jedzte najmenej tri pravidelné jedlá alebo päť až šesť menších jedál každý deň, aby ste dosiahli optimálne výsledky. Keď sa snažíte schudnúť, môžete byť v pokušení preskočiť jedlo, môže to však spôsobiť, že budete príliš hladní a pri nasledujúcom jedle sa budete prejedať.

Vyvážte jedlo zahrnutím položiek z väčšiny skupín potravín. Zoznam Power Foods vám pomôže vytvoriť vyvážené a zdravé jedlo. Napríklad raňajkové jedlo môže obsahovať miešané vajíčka s ľahkým celozrnným toastom, grapefruit a nádobu z ľahkého jogurtu.

Pridajte do svojho denného stravovacieho programu aspoň jedno občerstvenie. Snacking je dôležitou súčasťou každého plánu na chudnutie. Pomáha kontrolovať hlad a udržuje hladinu energie na vyššej úrovni. S nulovými bodmi nemôžete poraziť čerstvé ovocie alebo krájanú zeleninu ako zdravú desiatu. Môžete ľahko pridať beztukový syr alebo jogurt, aby ste si zaobstarali svoje občerstvenie a pridali bielkoviny a vápnik.

Tip

  • Jedzte dúhu ovocia a zeleniny každý týždeň, aby ste menili príjem vitamínov a minerálov.

Výstraha

  • Pred začatím akéhokoľvek plánu na chudnutie sa poraďte s lekárom.

Zdroje (1)