Vhodnosť

Elliptical Vs. Bežecký pás pri pokuse stratiť zadok

Elliptical Vs. Bežecký pás pri pokuse stratiť zadokWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Svižný bežecký pás rýchlo spaľuje kalórie.

Kardio je kľúčovou súčasťou každej rutiny na chudnutie a rýchlo spaľuje kalórie, aby pomohol odstrániť všetok extra tuk. Eliptický trenažér aj bežecký pás poskytujú kardio cvičenie - a pokiaľ ide o schudnutie, nie je to stroj, ktorý vyberiete, ale ako ho používate, je to najdôležitejšie. Rozhodujúce sú aj voľby zdravých potravín. Ak po tréningu doplníte rýchle občerstvenie, môže sa vám zdať, že zadná časť sa napriek úsiliu rozširuje.

Fallacyty na zníženie spotov

Schudnete spaľovaním tukov, ktoré vaše telo robí prirodzene, keď jete menej kalórií, než koľko míňate za energiu. Zameranie cvičenia na jednu časť tela nespôsobí stratu tuku v tejto oblasti. Namiesto toho jednoducho posilní podkladový sval. Pomocou eliptického stroja alebo bežiaceho pásu bude fungovať glutálne svalstvo zadku, ale toto samo o sebe nezmení zadok. Sila týchto strojov na odbúravanie tukov spočíva v ich schopnosti pomôcť vám ušetriť viac kalórií a spôsobiť, že vaše telo spaľuje tuk úmerne z celého vášho rámu. Z dlhodobého hľadiska vedie deficit 3 500 kalórií k strate tuku okolo 1 libry.

Bežecké pásy na chudnutie

Neopatrná chôdza na bežiacom páse nebude mať žiadny zoštíhľujúci efekt, takže buďte pripravení na prechádzku alebo jogging na významné výsledky. O pol hodiny spáli 155 libier kalórií 122 kalórií pri rýchlosti 3 mph, 226 kalórií rýchlosťou 4,5 mph a 432 kalórií rýchlosťou 6 mph. Chôdza do kopca spaľuje kalórie rýchlejšie a tiež vám poskytne väčšie tonizujúce tónovanie, ktoré pomôže formovať svaly zadku.

Eliptické látky na chudnutie

Eliptický stroj ponúka rôzne úrovne odporu. Najvyšší z nich spaľuje najviac kalórií a poskytuje najlepšie výhody pri tónovaní. Zrýchlenie tiež zvyšuje spaľovanie kalórií, takže udržujte svižné tempo, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. Priemerná polhodinová relácia na eliptickom trenažéri spáli asi 335 kalórií pre osobu s telesnou hmotnosťou 155 libier, hoci tento počet sa bude líšiť v závislosti od intenzity vášho tréningu.

Držte sa svojho programu

Pre úspešné a trvalé chudnutie Americká rada pre cvičenie odporúča vykonávať kardio cvičenia hodinu denne, väčšinu dní v týždni. Môžete použiť eliptický stroj alebo bežecký pás, túru, jog, box, vykonávať bojové umenia alebo ísť na bicykli, medzi inými možnosťami. Spolu s kardiom vykonávajte cvičenia zamerané na silový tréning, ako je zdvíhanie závaží alebo cvičenie Pilates dvakrát alebo trikrát týždenne, pričom do vašej rutiny začleňte všetky hlavné svalové skupiny. Ak ešte nevykonávate cvičenie, navštívte svojho lekára skôr, ako začnete nový program.