Vhodnosť

Aké cvičenia robia ľudia Armády každý deň?


Kliešte sú každodennou súčasťou života armády.

Thinkstock / Stockbyte / Getty Images

Život v armáde môže byť fyzicky náročný, takže vojaci musia byť pripravení na prácu, ktorú podpísali. Väčšina z fyzického výcviku armády sa koná nie v dobre vybavenej telocvični, ale vo veľkom vonku, takže veľa cvičení pravidelne vykonávaných vojakmi nepoužíva na odpor iba telesnú hmotnosť. To znamená, že tieto cvičenia sa môžu vykonávať kdekoľvek, kedykoľvek av mnohých prípadoch aj denne.

Beh

Beh nielen rozvíja aeróbnu kondíciu, je to tiež spôsob, ako sa dostať z bodu A do bodu B, keď nie je k dispozícii žiadna mechanizovaná preprava. Beh je dôležitou súčasťou života armády a vojaci môžu očakávať, že pobežia väčšinu dní. Niektoré zjazdy sa budú konať jednotlivo, zatiaľ čo iné sa budú konať v skupinách alebo skupinách. Beh môže tiež pomôcť vojakom udržať svoju váhu pod kontrolou.

Kľučky

Kliešte sú rovnako súčasťou armádneho života ako zbrane a inštruktori vŕtania. Rozvíjajú vašu hruď, ramená a tricepsy. Vojaci, ktorí sa používajú v armáde na účely telesného výcviku a tiež ako trest za priestupky, sa môžu počas dňa presvedčiť o tom, že robia veľa klikov. Existuje niekoľko variácií pushup vrátane úzkych pushupov na rukách, pushupov so zvýšenými nohami, pushppingov na tlieskanie, pushupov s dlhými prestávkami medzi opakovaniami a pushups na sebe nepriestrelnú vestu.

Ťahania a brady

Tam, kde kliky pracujú na hrudi a tricepsoch, kliky a brady pracujú na hornej časti chrbta a bicepsoch. Obidve cvičenia zahŕňajú ťahanie sa až k tyči alebo lúču iba pomocou paží, avšak ťahanie sa vykonáva s priľnavým držaním ruky, zatiaľ čo pri chinupoch sa používa držanie pri držaní za ruky. Výťahy posilňujú tie isté svaly, ktoré sa používajú v horolezeckých lanách alebo na iných vysokých prekážkach, a preto sú základom vojenského výcviku. Vojaci majú vo svojich obytných domoch často výťahovú lištu, takže môžu robiť niekoľko opakovaní tohto náročného cvičenia zakaždým, keď míňajú okolo.

Situps

Silné žalúdočné svaly sú v armáde dôležité. Zdvíhanie ťažkého zariadenia vyžaduje solídne vyvinutú bránicu, pretože tieto svaly pomáhajú stabilizovať a spevniť chrbticu, čo môže zabrániť zraneniu. Existuje veľa cvičení, ktoré môžu byť vykonané pre túto oblasť tela, ale jedným z najčastejšie používaných v armáde je situp. Normálne sa to robí so zahnutými nohami, takže lakte sa dotýkajú kolien v hornej časti každého opakovania, sedenie nielen posilňuje abs, ale aj svaly flexor bedra. Deň vojaka pravdepodobne obsahuje veľa sedení.