Vhodnosť

Cvičenia, ktoré môžete urobiť doma, aby ste zdvihli zadok

Cvičenia, ktoré môžete urobiť doma, aby ste zdvihli zadok


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Existuje niekoľko cvičení, ktoré môžete urobiť doma, aby ste zdvihli zadok.

Obrázky Mike Powell / Digital Vision / Getty

Existujú určité problémové miesta - napríklad žalúdok, stehná a zadok - ktoré zhromažďujú tuk viac ako iné oblasti. Pochopiteľne, tieto oblasti sú zvyčajne zamerané na cvičebné programy v nádeji, že stratia tvrdohlavý tuk. Našťastie existujú cvičenia, ktoré môžete robiť doma, ktoré zvýšia definíciu svalov v zadku, znížia obsah tuku a dodajú vám prirodzený výťah. Každé z týchto cvičení sa zameriava na rôzne svaly, ktoré dodajú vášmu zadku prirodzené krivky. Pre každý ťah urobte tri sady po 12 opakovaní na každej nohe. Pohyby vykonávajte pomaly, aby boli vaše svaly napnuté po maximálny čas.

Vypáliť

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je strata telesného tuku. Frustrujúco sa to dá urobiť iba na celom tele, nielen na určitých problémových miestach. Beh je pre tento účel užitočný, pretože pri práci nôh spálite veľké množstvo kalórií. Použite najmä intervalový tréning s vysokou intenzitou, HIIT, aby ste maximalizovali stratu tuku. Aj keď existuje veľa rôznych vzorcov, ktoré môžete sledovať, bežná metóda vyžaduje, aby ste sa behali jednu minútu, šprintovali sa na ďalšiu minútu a potom sa na jednu minútu vrátili k joggingovému tempu. Tento cyklus opakujte 15 minút, okrem zahrievania 5 minút a ochladzovania 5 minút. Ak sa nemôžete dostať von na beh alebo nemáte bežecký pás, zvážte skákanie zdvihákov alebo švihadlo. V konečnom dôsledku je cieľom dostatočne zvýšiť váš srdcový rytmus na spaľovanie telesného tuku.

Classic Squat

Squat je bežné cvičenie, ktoré okrem vašich nôh funguje aj v jadre. Ak chcete vykonať tento pohyb iba so svojou telesnou hmotnosťou, začnite s nohami o niečo širšími ako je šírka bedra a ruky po stranách. Pritiahnite svoje jadro, aby sa chrbát počas celého pohybu držal rovno. Ohnite v bokoch, aby sa vaše telo pomaly spustilo do polohy na sedenie. Pred návratom do východiskovej polohy chvíľu držte tento postoj.

Ležiace rozšírenia bedra

Ležiaca bedrová nástavba kladie veľký dôraz na svaly stehien a zadku. Ak chcete vykonať toto cvičenie, začnite ležať na podlahe s rukami naplocho po bokoch. Pravú nohu nechajte priamo pred vami a ohnite svoje ľavé koleno, aby ste umiestnili ľavú nohu rovno na zem. Pomocou ohnutej nohy stlačte nohu do podlahy a zdvihnite telo. Zdvihnite rovnú nohu z podlahy. V hornej polohe by mal trup a pravá noha tvoriť priamku. Držte to na chvíľu a vedome dotiahnite svoje klzáky. Pomaly sa spustite späť do východiskovej polohy.

Dopredné výpady

Ak chcete vykonať pľúca, začnite stojaním vzpriamene s nohami šírky ramien od seba, ruky na boku a pevne v strede. Urobte veľký krok vpred pravou nohou, zatiaľ čo vaše boky klesajú na podlahu a ohýbajú vaše ľavé koleno. Vaše pravé koleno by nemalo presahovať vaše pravé prsty. Pauza na pauzu v pozícii prehĺbiť úsek. Pomaly sa vráťte do východiskovej polohy a opakujte na druhej nohe.

Extra výzva

Squat aj pľúca sa môžu stať náročnejšími pridaním váhy. Ak máte doma činky alebo iné vybavenie, vyberte hmotnosť, ktorá vám umožní vykonávať štandardných 12 opakovaní. To neznamená, že sa jednoducho zastavíte po 12 opakovaniach; cieľom je, že nemôžete urobiť 13. Ak zistíte, že je ľahké ísť okolo 12 opakovaní, pridajte väčšiu váhu. Nájdenie správnej váhy pre vás môže vyžadovať experimentovanie.Komentáre:

 1. Joey

  Incredible. It seems impossible.

 2. Goshakar

  Ospravedlňujem sa, nemôžem si pomôcť. Ale je isté, že nájdete správne rozhodnutie.

 3. Macklin

  I offer you to visit the website, which gives a lot of information on the topic that interests you.

 4. Karim

  Bravo, tvoj nápad je skvelýNapíšte správu