Vhodnosť

Najlepšie cviky pre údaje o presýpacích hodinách


Intenzívna jóga môže byť zábavnou voľbou pre aeróbne cvičenie.

Creatas / Creatas / Getty Images

Niektoré ženy sa rodia s postavou presýpacích hodín; niektoré nie. Ak ste nezasiahli genetickú lotériu, neznepokojujte sa - postavu presýpacích hodín je možné zostaviť. Ale vedieť, aké cviky sa musia zapojiť do postavy presýpacích hodín, je rozhodujúce, pretože zlé cviky nielen strácajú čas, ale môžu dokonca viesť k podobnejšej figúre. Predtým, ako sa zapojíte do nového cvičenia, určite sa porozprávajte so svojím lekárom.

Presýpací čas potrebuje viac ako hodinu

Podľa Fernanda Poyatosa, učenca neverbálneho správania a autora knihy „Pokroky v neverbálnej komunikácii“, má každá známa kultúra neverbálne znamenie pre ženu s postavou presýpacích hodín: napodobňovanie toho, že si ruky strhávate dole. To, čo sa zdá byť rovnako populárne, je myšlienka, že žena môže získať postavu presýpacích hodín vykonávaním množstva brušných cvičení. V skutočnosti, práca vášho abs celý deň vytvorí iba hrubší pásový región, ktorý ubližuje vašim šanci pri budovaní tejto postavy presýpacích hodín. Obrázok presýpacích hodín je možné získať iba prostredníctvom celkového odbúravania tukov a zameraného rastu svalov, dvoch aktivít, ktoré si vyžadujú čas - a množstvo času závisí od toho, koľko tuku musíte začať. Podľa amerického ministerstva zdravotníctva a ľudských služieb môžete s dobrým cvičením rátať, že prídete týždenne o jednu až dve libry tuku.

Budovanie tohto lievika

V prípade postavy presýpacích hodín musíte schudnúť v páse, čím sa znížia pomery pásov k poprsie a pásov k bokom. Bohužiaľ nemôžete jednoducho redukovať tuk v oblasti pása; musíte stratiť tuk všade - tak funguje ľudské telo. Našťastie chudnutie je ľahšie, ako to ľudia vyzerajú. Štyridsaťminútové aeróbne cvičenie môže priamo spaľovať tuk. Z dlhodobého hľadiska môže zvyk pravidelného aeróbneho cvičenia viesť k chudému pásu. Dobré cvičenie na chudnutie patrí jazda na bicykli, jogging a plávanie.

Horná časť hodiny

Aj keď vaša veľkosť poprsie určovala vaša genetika a vývoj, stále máte určitú kontrolu nad tým, ako výrazné sú vaše prsia. Budovanie svalov v oblasti hrudníka, konkrétne pectoralis major, svalová skupina pod prsiami, môže vytlačiť poprsie, čím sa javí ako väčšie ako predtým. Zapojte sa do cvičení zameraných na odpor pri posilňovaní týchto svalov a vykonávajte cvičenia na hrudi pri 3 až 5 sadách 5 až 10 opakovaní. Hrudník, lano a lavica sú dobrými cvičeniami, ktoré môžete pridať k rutine hrudníka.

Zaokrúhlenie

Svaly v oblasti bedier regulujú tvar chrbta a pôsobia ako spodná časť presýpacích hodín. Rovnako ako práca na hrudi, aj práca na bokoch si vyžaduje tréning odporu zameraný na svaly v oblasti bedier. Za týmto účelom cvičte pri 5 až 10 opakovaniach, každý po 3 až 5 sériách, pomocou cvičení zameraných na boky, ako sú stlačenia nôh, drepy a zadné kopy.

Zdroje (3)