Vhodnosť

Cvičenie na chudnutie, strihanie stehien a vyrovnanie brucha

Cvičenie na chudnutie, strihanie stehien a vyrovnanie brucha


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pravidelné cvičenie vám pomôže schudnúť.

BananaStock / BananaStock / Getty Images

Kľúčom k znižovaniu telesnej hmotnosti, či už z vašich stehien alebo brucha, je spaľovanie kalórií viac, ako vaše telo používa každý deň. Denná strata 500 kalórií trvá 1 libru týždenne. Aj keď úpravy stravy môžu tento deficit spôsobiť, Dr. Anthony Komaroff, profesor na Harvardskej lekárskej fakulte, uvádza, že pridaním cvičenia do rovnice spálite viac kalórií a je pravdepodobné, že vám nedrží váhu.

Cielená Fat Loss

Muži sú náchylní k brušnému tuku, zatiaľ čo ženy často priberajú na váhe na stehnách a bokoch. Bez ohľadu na to, kde sú vaše vrtkavé kúsky, redukcia škvŕn - predstava, že môžete znížiť tuky z vybraných oblastí pomocou cielených cvičení - nie je možná. Cielené cvičenia sú prospešné iba ako súčasť celotelového cvičenia. Aby ste znížili obsah tuku kdekoľvek na tele, musíte ho stratiť z celého tela. Ak to viete, uistite sa, že ste absolvovali cvičenie, ktoré to urobí.

Mierna a Intenzívna kardio cvičenia

Centra pre kontrolu chorôb odporúča robiť mierne kardio päť dní v týždni počas 30 minút. To môže zahŕňať behanie, jazdu na bicykli alebo svižnú chôdzu tempom, počas ktorého môžete stále hovoriť. Ak do dvoch z týchto tréningových cvičení začleníte intervaly s vysokou intenzitou, môžete svoje výsledky optimalizovať, pretože tento typ tréningu spaľuje viac kalórií a efektívne spaľuje brušný tuk. Len zrýchlite na intenzívne tempo, počas ktorého môžete povedať iba pár slov, udržujte ho jednu minútu a potom sa vráťte k miernemu tempu, aby ste sa zotavili. Striedať intenzít v celom svojom tréningu.

Zložené cvičenie odporu

Odporové cvičenia podporujú chudnutie, pretože udržiavajú a stimulujú chudé svalové tkanivo. Sval spotrebuje viac kalórií ako tuk, aby sa udržal sám, čo znamená, že váš metabolizmus získa podporu a spaľujete kalórie, aj keď odpočívate. Dva nepretržité dni v týždni zacieľte svoje veľké svalové skupiny na zložené cvičenia, ktoré pôsobia na viac kĺbov a svalov. Napríklad vykonávajte výpady, kliešte, ohnuté riadky, drepy, drviny bicyklov, sťahovacie pásy a mŕtve ťahy. Kombinované cvičenia, ako sú výpady a bočné zdvíhanie alebo step-upy a horné lisy, môžu spáliť viac kalórií, ako môžete minimalizovať odpočinok medzi cvičeniami a rýchlo sa pohybovať z jedného na druhé.

Jesť zdravo a uprednostniť Bezpečnosť

Všetky cvičenia na svete vám nebudú prospešné, ak zanedbáte svoju bezpečnosť a stravovacie návyky. Cvičte spaľovanie kalórií, ale ak budete jesť nezdravé, mastné a sladké jedlá, získate späť tieto kalórie. Zníženie veľkosti porcií, konzumácia výživných nízkokalorických občerstvení, doplnenie ovocia a zeleniny a výber chudého proteínu, celých zŕn a mliečnych výrobkov s nízkym obsahom tuku, pretože svorky vo vašej strave vám môžu pomôcť schudnúť. Poraďte sa tiež so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že plánovaná diéta a cvičenie sú bezpečné a vhodné pre váš fyzický stav.Komentáre:

 1. Shakalar

  Je to cenná správa

 2. Sebastien

  I found the answer to your question in google.com

 3. Tygorn

  Je to zaujímavé. Povedzte mi, prosím, kde nájdem viac informácií o tejto otázke?

 4. Frederick

  Áno vážne. A ja som tomu čelil. Poďme diskutovať o tejto otázke.

 5. Nirn

  nie je to jasné

 6. Cuilean

  Považujem to za lož.

 7. Volmaran

  Bravo, navštívila vás skvelá myšlienka

 8. Shaktigore

  Dobre sa v tom vyznám. Môžem pomôcť pri riešení problému. Spolu môžeme prísť na správnu odpoveď.Napíšte správu