Vhodnosť

Cvičenia na zníženie tricepsov


Cvičenia Tricep pomáhajú tónovať paže.

Creatas Images / Creatas / Getty Images

Zadná časť vašich rúk môže byť jedným z komplikovanejších svalov, ktoré sa dajú zafarbiť, ale je to nevyhnutné pre ohybnú, pevne vyzerajúcu hornú časť paže. Aj keď nemôžete na mieste redukovať tuk, cvičenia zamerané na vaše svaly tricepu povzbudia vývoj svalov tak, aby bola oblasť pevnejšia a tónovanejšia - najmä ak stratíte celkový telesný tuk, aby sa sval viac zviditeľnil. Triceps vám pomôže natiahnuť ruky za lakte. Cvičenia, ktoré pracujú s vašim tricepsom, sa môžu robiť doma, takže nie je dôvod na to, aby ste sa nezobrali v opakovaní, keď sa zobudíte alebo tesne pred spaním.

Tricep Kickback Squat

Okrem cvičenia tricepsov, toto cvičenie tiež cvičí vaše brucho, gluteálne a stehenné svaly a pomáha spáliť viac kalórií. Postavte sa so šírkou bokov od seba a držte 3 až 5 libier. činka v každej ruke. Ohnite lakte tak, aby činky sedeli na boku tela a zastrčte si panvu, aby ste podopreli dolnú časť chrbta. Vydýchnite, keď sa ohýbate na kolenách a zároveň udržujte svoj trup vo zvislej polohe. Súčasne narovnajte ruky dozadu. Pri vdýchnutí vyrovnajte kolená a ohnite lakte dozadu, aby ste sa vrátili do východiskovej polohy. Opakujte 10 krát pre jednu až tri sady.

Cvičenie lopty Pushup

Intenzívnejšie ako bežné pushup, pushup cvičenie loptu pracuje vaše svaly hrudníka a jadra, rovnako ako svaly paže, vrátane triceps. S nohami k sebe as členkami ležiacimi na cvičebnej gule držte svoje telo v doskovej polohe s rukami rovnými a rukami vzdialenými od seba. Pomaly ohnite lakte, znižujte hornú časť tela smerom k podlahe a potom, keď sú vaše paže blízko k podlahe, postupne zatlačte späť do polohy dosky. Opakujte 10 krát pre jednu až tri sady.

Nadzemné predĺženie

Postavte sa s nohami šírky ramien od seba, držte činku oboma rukami a roztiahnite ruky nahor tak, aby činka bola nad hlavou. Ohnite lakte dozadu tak, aby činka bola za hlavou. Zdvihnite ruky a vráťte činku späť nad hlavu. Opakujte 10 krát pre jednu až tri sady.

Single Arm Side Press

Ležiac ​​na ľavej strane s nohami na sebe a kolenami jemne ohnutými, položte ľavú ruku na pravé rameno. Položte pravú ruku na podlahu vedľa a pred ľavý lakť. Pravú ruku zatlačte do zeme, narovnajte ju a pomocou ramena zdvihnite ľavú stranu hornej časti tela zo zeme. Vráťte sa do východiskovej polohy a opakujte. Pred prepnutím strany vykonajte 10 opakovaní pre jednu až tri sady.