Vhodnosť

Cvičenie na potenie a stratu libier

Cvičenie na potenie a stratu libier



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Beh, jazda na bicykli, plávanie a potenie si cestu k chudnutiu.

Obrázky George Doyle / Stockbyte / Getty

Ak chcete schudnúť, musíte zvýšiť úroveň fyzickej aktivity a jesť zdravú výživu. Samotné potenie vám nepomôže znížiť nadbytočné kilogramy; Aj keď napríklad v horúcej saune môžete schudnúť, jedná sa o hmotnosť vody a nie odbúravanie tukov. Cvičenie, ktoré vás potí, zvyšuje skôr srdcový rytmus, ktorý zvyšuje metabolizmus a spaľuje kalórie. Snažte sa robiť päť minút týždenne po dobu 45 minút na sedenie päťkrát týždenne srdcové cvičenie zamerané na zvýšenie srdca, aby ste znížili hmotnosť.

Run Away Pounds

Oddeľte kilogramy pri behu. Beh zvyšuje srdce, dýchanie a rýchlosť metabolizmu, aby sa spálilo najviac kalórií. Prevádzka s rôznou intenzitou alebo rýchlosťou, ako aj dlhšie trvanie maximalizuje spaľovanie kalórií. Prevádzka pri ustálenom tempe po dobu 45 minút až 1 hodiny sa využije na ukladanie tukov na spaľovanie tukov. Intervalový tréning s vysokou intenzitou, ktorý zahŕňa striedanie ľahších období behu s väčším úsilím, udržuje telo spaľovanie kalórií hodiny po tréningu. Snažte sa trvať týždenne v rovnovážnom stave s dvoma tréningmi vysokej intenzity týždenne, medzi ktorými je deň zotavenia. Bežte tempom, ktoré vás potí a dýcha ťažšie ako obvykle.

Okruhy potu

Obvodový tréning zahŕňa vykonanie série cvičení chrbtom k sebe bez prestávky medzi tým. Obvod sa obvykle opakuje dvakrát až trikrát, pričom medzi jednotlivými prestávkami je krátka prestávka. Tento typ cvičenia zvyšuje srdcový rytmus a spôsobuje, že sa potíte, aby ste spálili nadbytočné labky. Vyberte osem až 10 cvičení, ktoré sú zamerané na hornú časť tela, dolnú časť tela a jadro a vykonajte ich každú minútu, celkovo tri okruhy. Striedajte kardio cvičenia s vysokou intenzitou a posilňovaním s nízkou intenzitou, ako sú skákacie zdviháky, kliky, korčule, tricepsové poklesy, vysoké kolená, drepy, kučery bicepsov a skoky do skokov.

Vyskočte Jiggly Pounds

Skákajúce lano je vysoko intenzívne cvičenie, ktoré rýchlo zvyšuje srdcový rytmus a teplotu tela pri potení nadbytočného tuku. Toto cvičenie spaľuje približne 10 kalórií za minútu podľa správy ABC News, čo znamená, že môžete spáliť 100 kalórií za 10 minút alebo 200 za 20 minút. Ak chcete predĺžiť čas, ktorý môžete skákať bez zastavenia, striedajte ťažšie skokové úsilie s ľahšími skokmi na zotavenie a postupne zvyšujte skoky. Stredným cvičením by bolo tvrdo skočiť po dobu 30 sekúnd, po ktorom by nasledovalo jedno až dve minúty ľahšieho skoku. Opakujte 10-krát a zahrňte päťminútový rozcvičovací a ochladzovací beh, aby ste absolvovali celkovo 25 až 35-minútové cvičenie.

Sweaty Spinning

Spinning sa stal populárnym trendom na fitness okruhu pred rokmi ako skvelý spôsob, ako schudnúť a získať chudé nohy. Fitness dobrodružstvá skočia na spin bicykloch v telocvičniach a spinových ateliéroch na 30 až 90-minútové sedenie, ktoré zahŕňa tvrdé, pomalé, stúpanie a klesanie na bicykli pre cvičenie spaľovania kalórií potené potom. Spinneri kontrolujú, ako tvrdo pracujú, úpravou odporu, ktorý im dal inštruktor spin v triede. Prípadne môžete skočiť na bicykli vo svojom vlastnom čase a urobiť si vlastné cvičenie a začať potiť prebytočné kilogramy.