Vhodnosť

Sú falošné priľnavosti dobré?

Sú falošné priľnavosti dobré?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Štandardné pullups sú tvrdé, ale pull-up pull-up predstavujú iný typ výzvu, pretože si ohnúť zápästie miesto toho, aby ho neutrálny. Pre mnohých cvičencov nie je naučiť sa robiť falošné úchopy. Skôr je to krok smerom k posilňovaniu cvičenia na gymnastických krúžkoch, pretože ak dúfate, že zdvihnete trup nad krúžky, je potrebná nesprávna poloha priľnavosti. Ak je naším cieľom zvýšenie svalovej sily, najskôr sa naučte falošným uchopením.

Tip

  • Falošné uchopenie zaťahovacej pásky posilňuje vaše zápästia - zvyčajne v rámci prípravy na výkon svalov.

Navštívte bar

Vykonávanie falošných úchopov alebo mŕtveho zavesenia na vysokej horizontálnej lište je zvyčajne dobrý spôsob, ako rozvinúť silu potrebnú na vykonanie falošných úchopov prstencov. Ak ste nováčikom v oblasti falošných úchopov, položte si zápästia na hornú časť lišty s roztiahnutými prstami a zaveste tak dlho, ako môžete. Ak môžete na niekoľko sekúnd pohodlne zavesiť, zopakujte cvičenie, ale zavrite päste, kým sú nad barom. Nechápem bar. Namiesto toho majte zápästia na vrchu. Posledným krokom v sekvencii je vyťahovanie s nesprávnym uchopením. Položte vrchy zápästia na lištu, uchopte lištu a potiahnite sa nahor.

Pripravte sa na svalové partie

Ak chcete robiť tréningy CrossFit alebo dokonca súťažiť v hrách CrossFit, musíte vykonať cvičenie na zvýšenie svalovej sily. Ak chcete vykonať svalstvo, vaše ruky sa musia otočiť do opačnej polohy, akú by zaujali pri štandardnom vytiahnutí krúžku - namiesto toho, aby ste prstenec uchopili zdola, zápästím pod krúžkom musíte dosiahnuť polohu, v ktorej je vaše zápästie nad. prsteň. To je miesto, kde falošné uchopenie pullups vstúpiť do obrazu. Nesprávna priľnavosť umiestni zápästie do úrovne zápästia, vďaka čomu je zhruba v polovici bodu medzi štandardnou priľnavosťou a priľnavosťou, ktorou dokončíte svalovú hmotu. Svaly začnete falošnou priľnavosťou, pretože je takmer nemožné začať štandardnou priľnavosťou a potom úplne otáčať rukami, keď visíte na krúžkoch.

Použite správny formulár

Ak chcete na prstencoch vykonať vytiahnutie prstov s nesprávnym uchopením, uchopte krúžky tak, aby dlane smerovali proti sebe, potom ohnite zápästia tak, aby vaše dlane smerovali k podlahe a vaše zápästia boli v jednej rovine so spodkom krúžkov. Po zvyšok cvičenia udržiavajte zápästie ohyb. Z polohy nesprávneho uchopenia vykonajte inak štandardné vytiahnutie. Držte nohy rovno a nakláňajte ich k podlahe pred vami, keď sa potiahnete nahor, až kým brada nebude o niečo vyššia ako vaše ruky. Spustite sa pod kontrolu do východiskovej polohy.

Posilnite si zápästia

Vyťahovanie s nesprávnou priľnavosťou je v zásade skôr prostriedkom na dosiahnutie cieľa, ako samotným cieľom. Ak chcete robiť svaly so správnym tvarom, musíte prevrátiť zápästia a ťahanie pomocou nesprávneho priľnavosti vám umožní vykonať tento pohyb. Ak je vaším cieľom čo najefektívnejšie budovať silu v chrbte, ramenách a pažiach, potom nie sú pull-upy s falošnou priľnavosťou dobré, aspoň v porovnaní so štandardnými pull-upmi. Zápästia sú však ďalším príbehom. False-grip pullups kladú väčší dôraz na zápästia, takže cvičenie je dobré pre každého, kto sa snaží vybudovať silu zápästia.

Čo je potrebné zvážiť

Pred pokusom o chybné uchopenie urobte päť až desaťminútové aeróbne zahriatie. Ak chcete cvičiť ako súčasť cvičenia, vykonajte päť sád čo najväčšieho počtu opakovaní. Môžete robiť falošné úchopy dvakrát alebo trikrát týždenne, ale medzi jednotlivými sedeniami nechajte najmenej 48 hodín, aby sa vaše svaly zotavili.

O autorovi

M. L. Rose pracuje ako tlačená a online novinárka viac ako 20 rokov. Prispel k mnohým národným a miestnym publikáciám, špecializujúcim sa na športové písanie. Rose je držiteľom titulu B.A. v komunikácii.