Vhodnosť

Rýchly a ľahký spôsob, ako získať ploché bruško

Rýchly a ľahký spôsob, ako získať ploché bruškoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Znížte alkohol a vypite viac vody pre ploché brucho.

Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Ploché bruško je túžba väčšiny žien, ktoré sa chcú zoštíhliť, tvarovať a vyzerať dobre v džínsoch. Na rozdiel od toho, čomu budete najviac brať diétu, si musíte dopriať dôsledné cvičebné programy a plán zdravej výživy. Ak však zápasíte s poslednými pár kíl alebo nafúknutým bruchom, môžete svojmu súčasnému režimu urobiť niekoľko vyladení, aby ste sa vyrovnali.

Nie tak šťastná hodina

Zníženie alebo vylúčenie alkoholu z vašej stravy vám pomôže vyrovnať brucho. Najväčší Loser tréner Jillian Michaels uvádza, že nadmerný estrogén sa uvoľňuje alkoholom, čo zvyšuje ukladanie tukov a bráni rastu svalov. Alkohol tiež znižuje vaše zábrany, čo znamená, že je pravdepodobnejšie, že budete chcieť hladovať, alebo jednoducho jesť akékoľvek jedlo, ktoré je pred vami.

Voda, voda všade

Nadúvanie brucha je často dôsledkom zadržiavania vody a zlého trávenia. Pitím väčšieho množstva vody sa prepláchne prebytočná voda v tele, čo pomáha vypustiť nafúknuté brucho. Okrem toho môže voda napomáhať pri trávení tým, že prebytočný odpad presúva tráviacim traktom na odstránenie, čo vedie k plochejšiemu brušku. Snažte sa vypiť šesť až osem pohárov vody denne alebo viac, v závislosti od úrovne vašej fyzickej aktivity a individuálnych potrieb.

Zvýšenie intenzity

Pridajte si do tréningového režimu intervalový tréning s vysokou intenzitou, aby ste spálili viac tuku na celom tele. HIIT znamená striedanie tvrdého úsilia, pri ktorom nemôžete viesť konverzáciu s ľahším úsilím o zotavenie. Cvičenie so vzorkou by malo trvať tvrdo 30 sekúnd, po ktorých by nasledovalo 10 minút opakovania behania. Cvičenie by malo zahŕňať zahrievanie a ochladzovanie päť až desať minút a HIIT by sa malo vykonávať maximálne dva až trikrát týždenne v nasledujúcich dňoch. HIIT má navyše bonus na spaľovanie tukov aj po tréningu po dobu až 24 hodín.

Znížte sacharidy

Rafinované uhľohydráty vo forme chleba, koláčov, sušienok, pizze a cukroviniek majú nedostatok živín a zadržiavajú vodu v tele, čo vedie k nadúvaniu brucha. Prebytočné sacharidy sa v tele ukladajú aj ako tuk, keď nie sú potrebné na okamžitú energiu. Eliminujte alebo výrazne znížte množstvo jednoduchých sacharidov. Namiesto toho sa zamerajte na jesť zeleninu, chudé bielkoviny, zdravé tuky a ovocie s mierou. Vaše primárne sacharidové potraviny by mali byť zelenina, niektoré ovocie s nízkym obsahom cukru, ako sú bobule, a celozrnné obilniny, ako napríklad quinoa, s mierou.