Vhodnosť

Najrýchlejší spôsob, ako schudnúť pri používaní mini stacionárneho bicykla


Ak máte radi indoor cykloturistiku, ale nemôžete si dovoliť tradičné stacionárne bicykle, mini stacionárne bicykle sú prenosné, lacné alternatívy, ktoré ponúkajú prakticky rovnaké výhody. Na bicykli si môžete vziať so sebou do práce a zvýšiť tak svoje cvičebné príležitosti. Ak chcete pomocou tohto nástroja maximalizovať chudnutie, musíte do cvičebného postupu začleniť zdravú stravu.

Cyklus pravidelne a intenzívne

Cyklistika je forma kardiovaskulárneho cvičenia, čo znamená, že spálite viac kalórií, ako by ste vykonávali pri vzpieraní alebo pri cielených cvičeniach, ako sú napríklad sedenia. Počet spálených kalórií závisí od vašej hmotnosti a intenzity cyklu. Napríklad, osoba s hmotnosťou 125 libier, ktorá jazdí miernym tempom, spáli asi 210 kalórií za 30 minút, zatiaľ čo osoba s hmotnosťou 185 libier spáli 311 kalórií. Ak zvýšite rýchlosť na prudké tempo, spálite 315 kalórií za 125 libier a 466 kalórií za 185 libier za 30 minút. Centers for Disease Control odporúča 300 minút kardio kardio týždenne pre maximálny zdravotný prínos. Ak dosiahnete tento cieľ, spálite viac kalórií.

Postupne zvyšujte intenzitu

Keď získate silu a kardiovaskulárnu výdrž, môžete postupne spaľovať viac kalórií postupným zvyšovaním intenzity. Niektoré, ale nie všetky, stacionárne bicykle vám umožňujú upraviť intenzitu vašej cyklistickej jazdy. Skúste zvýšiť odpor pedálov alebo zvýšiť sklon. Intenzívnejšie cyklistické sedenie znamená, že rýchlejšie spálite viac kalórií. Ak je vaším primárnym cieľom rýchle schudnúť, investujte do cyklu, ktorý vám umožní upraviť nastavenia. Ak nie ste pripravení na veľmi náročnú rutinu, môžete zvýšiť kalorickú popáleninu intervalovým tréningom. Jednoducho striedajte obdobia intenzívnej aktivity a miernejšej aktivity. Môžete napríklad cyklovať približne jednu minútu pri maximálnej rýchlosti, potom sa na ďalšiu minútu vrátiť k nižšiemu tempu a pokračovať tak v striedaní oboch krokov počas celej svojej rutiny.

Použite cyklistiku ako prestávku

Hlavnou výhodou mini stacionárnych bicyklov je to, že sú malé a prenosné. Počet kalórií, ktoré spaľujete každý deň, môžete zvýšiť tak, že si na pár minút urobíte prestávky z práce do cyklu. Ak pracujete a natiahnite sa, skúste namiesto toho skočiť na mini stacionárny bicykel. Ak ste na bicykli, môžete si dokonca vyskúšať čítať pri šliapaní pokojným tempom alebo pri telefonovaní.

Zahrňte silový tréning

CDC odporúča, aby dospelí potrebovali najmenej dva dni v týždni silového tréningu, aby si udržali optimálne zdravie. Silový tréning vám tiež môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele v oblasti zdatnosti. To nespáli veľa kalórií, ale bude budovať svalovú hmotu. Sval vyžaduje viac energie ako tuk, čo znamená, že budovanie svalov môže pomôcť zvýšiť váš metabolizmus. Ak chcete rýchlejšie a rýchlejšie trénovať svoju silu a kardio, skúste ich kombinovať. Počas cyklu môžete činiť kučery a podobné cvičenia na rukách.

Nezabudnite na stravu

Aj keď vám cyklistika môže pomôcť schudnúť, schudnete rýchlejšie, ak budete mať diétu pod kontrolou. Ak prijímate iba toľko kalórií, koľko potrebujete na udržanie svojej aktuálnej hmotnosti, cyklistika vám môže pomôcť schudnúť. Ale ak znížite príjem kalórií o niekoľko stoviek kalórií, ktoré sú nižšie ako množstvo, ktoré potrebujete na udržanie hmotnosti, schudnete rýchlejšie. Jedna libra tuku sa rovná 3 500 kalóriám; v dôsledku toho, ak chcete stratiť libru týždenne len diétou, musíte každý deň odstrániť 500 kalórií.

O autorovi

Van Thompson je právnik a spisovateľ. Bývalý inštruktor bojových umení, je držiteľom bakalárskeho titulu v odbore hudobná a počítačová veda na Westchesterskej univerzite a právnika na Štátnej univerzite v Georgii. Je držiteľom mnohých ocenení za písanie, vrátane ocenenia CALI Legal Writing Award 2009.