Vhodnosť

Posilňovacie stroje, ktoré pracujú na vnútorných a vonkajších stehnách

Posilňovacie stroje, ktoré pracujú na vnútorných a vonkajších stehnách


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Stroje na cvičenie bedra pracujú na vnútorných a vonkajších stehnách.

Tónovanie vnútorných a vonkajších stehien znamená opracovanie stehien, bokov a svalov. Bežné problémové oblasti, vnútorné a vonkajšie stehenné svaly, môžu byť cielené špeciálnymi cvičebnými strojmi. Na vonkajšej strane stehien sa nachádzajú svaly bedrového únoscu; pomáhajú pohnúť nohu a boky ďalej od tela. Naopak, vaše svaly bedrového aduktora pomáhajú pohybovať nohami dovnútra smerom k telu.

Hip Abductor Machine

Jeden z najbežnejších posilňovacích strojov v telocvičniach, zariadenie na únos bedra pracuje na vonkajších stehnách zameraním svalov na vzpieranie. Sedieť chrbtom o lavicu, upravte čalúnené opierky tak, aby boli čo najbližšie k sebe a zároveň vám umožnili pohodlne si medzi ne položiť obe nohy. Upravte hmotnosť podľa svojej kondície. Podložky pozdĺž vonkajšej strany kolien a stehien otvorte naraz na oboch stehnách a šírte sa čo najširšie. Pomaly priblížte svoje stehná späť a zastavte sa tesne pred východiskovou pozíciou, aby závažia neboli v pokoji. Opakujte pohyb otvorenia a zatvorenia trikrát pre tri sady.

Hip Adduction Machine

Pomocou toho istého stroja môžete tiež pracovať so svojimi aduktormi, vnútornými stehennými svalmi. Ak chcete pracovať s vašimi aduktormi, otočte vankúšiky tak, aby čalúnená oblasť smerovala von, a vankúšiky upravte tak, aby sedeli čo najďalej smerom von a zároveň vám umožnili rozkročiť obe vankúšiky. Každé koleno umiestnite pozdĺž vonkajšej strany každej podložky. Pomaly spájajte stehná súčasne a zastavte, keď už nemôžete ísť ďalej. Postupne nechajte svoje stehná opäť otvárať, až kým nie sú 1 až 2 palce od východiskovej polohy. Nenechajte závažia vrátiť sa do pokojovej polohy. Zopakujte pohyb zatvárania a zatvárania 10-krát pre tri sady.

Krížový kríž pre stojaci kábel

Stroj na ťahanie bedrového lana slúži predovšetkým pre svaly aduktora, ale tiež pre vaše unesené. Pripojte káblovú manžetu k ľavému členku tak, že stojíte ľavou stranou vedľa váhového zásobníka. Vystúpenie 2 až 3 stopy od stohu - kým sa stoh s hmotnosťou nevysunie a nevytiahne sa po ľavom členku - stojte so šírkou ramien od seba a pravou rukou držte opierku. Keď položíte svoju váhu na pravú nohu, ľavú nohu otočte rovno pred a naprieč cez pravú nohu. Držte obe nohy rovno. Nechajte ľavú nohu pomaly ťahať späť doľava a hore a pred prepínaním strán opakujte krížový pohyb 10-krát pre tri sady.

Viacsmerový hip stroj

Multifunkčný stroj používaný na rehabilitáciu po zranení alebo na celkovú kondíciu posilňuje vaše nohy, ako aj vaše boky. Postavte sa na plošinu s tvárou smerom k závažiam a nechajte čalúnený zvyšok sedieť pozdĺž pravého vonkajšieho stehna. Držte rukoväte a držte trup rovno, zdvihnite pravú nohu do strany, aby ste pracovali so svojimi únosmi. Prepnite strany, aby ste mohli pracovať ľavých únoscov. Opakujte 10-krát pre každú stranu pre tri sady. Ak chcete pracovať so svorkami svojho aduktora, postavte sa s polstrovaným odpočinkom pozdĺž vnútornej strany pravého stehna. Levou nohou ustúpite o 6 až 8 palcov, pravú nohu otočte doľava a posuňte ju pred ľavú nohu. Pred pomalým návratom do východiskovej polohy držte polohu tri až päť impulzov. Opakujte 10-krát pre každú stranu pre tri sady.Komentáre:

 1. Skeat

  Your answer is incomparable ... :)

 2. Stirling

  Lucky!

 3. Vom

  This has already been discussed recently.

 4. Nelabar

  Dosahuje sa najvyšší počet bodov.Páči sa mi táto myšlienka, plne s vami súhlasím.

 5. Rayder

  To už nie je výnimka.

 6. Machupa

  I think you are not right. I can defend my position.Napíšte správu