Vhodnosť

Ako získať masívny hrudník s tréningom

Ako získať masívny hrudník s tréningom


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hrudník tvoria dva svaly, ktoré sa nazývajú pectoralis major a minor.

Marili Forastieri / Digital Vision / Getty Images

Ak zakaždým, keď sa pozriete na časopis pre fitness, pripomínajú vám veci, ktoré nemáte, je čas ísť do práce. Aj keď kliky sú základným cvičením na hrudi, niekedy je potrebných viac, aby ste získali masívny hrudník. Zmiešajte svoju rutinu s rôznymi cvičeniami na hrudi. Medzi jednotlivými cvičeniami cvičte najmenej dvakrát týždenne a najmenej 24 hodín. Pridajte si do činiek každý týždeň ďalšie kilogramy, aby ste zvýšili vytrvalosť a veľkosť hrudníka alebo zvýšili opakovanie, aby ste načerpali svoju silu. Masívne hrudník si vyžaduje akýkoľvek tréning, takže buďte trpezliví a ihneď začnite pracovať.

1.

Zahrejte sa 10 minút chôdzou alebo joggingom.

2.

Vykonajte pushup, ktorý funguje na hrudnej pectoralis major alebo na spodnej časti hrudníka. Ľahnite si na brucho na podlahu. Dajte ruky priamo pod vaše plecia. Nadvihnite svoje telo a vyrovnajte si ruky a prsty na nohách. Vaše telo by malo byť v priamke. Ohnite lakte a položte telo na zem. Narovnajte ruky a zdvihnite telo. Opakujte 10 krát. Položte hornú časť nôh na lavicu a opakujte stlačenie 10-krát, aby sa tónoval klavikulárny pectoralis major alebo horné koláče.

3.

Vykonajte stláčanie činky pomocou guľôčkového gombíka, aby ste pracovali na hlavnom hrudníku. Ľahnite si chrbtom na stabilizačnú guľu. Ohnite kolená o 90 stupňov a položte nohy rovno na zem. V každej ruke držte činku. Ohnite lakte o 90 stupňov s činkami vo vzduchu. Vaše ruky by mali smerovať k stene pred vami. Narovnajte ruky a zdvihnite činky nahor. Ohnite lakte a spustite činky späť nadol. Opakujte osemkrát.

4.

Dokončite činku na pokles činky, aby ste pracovali na dolných kolenách. Ľahnite si na chrbát na lavicovú lavicu s hlavou na dolnom konci lavice. Držte činky v každej ruke. Narovnajte ruky a dvíhajte činky nad hlavu. Ohnite lakte a znížte činky na úroveň hrudníka. Narovnajte ruky a zdvihnite činky späť. Opakujte 10 krát.

5.

Vykonajte stojan s káblom, aby ste pracovali s pectoralis major a minor. Postavte sa medzi dve káblové veže. Do každej ruky vložte vysokovýkonnú kladku. Ľahko ohnite kolená a lakte. Nakloňte sa mierne dopredu. Zdvihnite horné ruky do strán, kým nie sú rovnobežné s podlahou. Zložte horné ruky nadol a vedľa tela. Opakujte 10 krát.

6.

Ochlaďte chôdzou alebo joggingom počas 10 minút.

7.

Natiahnite hruď. Postavte sa spolu s nohami. Ruky položte na chrbát hlavy, lakte smerujúce do strany. Lakte zatlačte ďalej dozadu, až kým sa nebudete cítiť v hrudi. Podržte 20 sekúnd.

Potrebné veci

 • Stabilná guľa
 • činky

Výstraha

 • Skôr ako začnete nový cvičebný program, porozprávajte sa so svojím lekárom.Komentáre:

 1. Fanuco

  Teraz sa nemôžem zúčastniť diskusie - som veľmi zaneprázdnený. Ale vrátim sa - určite napíšem, čo si myslím o tomto probléme.

 2. Davian

  In my opinion you are not right. Som si istý. Napíš mi v PM, budeme hovoriť.

 3. Sauville

  Táto fráza je jednoducho neporovnateľná :), páči sa mi to)))

 4. Triton

  Nevidím v tomto zmysle.

 5. Burgeis

  Išiel som na fórum a videl som túto tému. Môžem ti pomôcť?

 6. Jasper

  Na vašom mieste by som sa pokúsil tento problém vyriešiť sám.Napíšte správu