Vhodnosť

Ako rýchlo získať svaly pre ženu


Získajte 3 libry svalov za mesiac správnym palivom, cvičením a odpočinkom.

Photodisc / Photodisc / Getty Images

Zatiaľ čo ženy nemôžu získať toľko svalovej hmoty, koľko si muži prirodzene môžu vybudovať, ženy dokážu urobiť len niekoľko týždňov tréningu značné sily. Genetika, typ tela a hladiny hormónov budú mať vplyv na to, koľko svalov získate. Americká vysoká škola pre športovú medicínu tým, že zásobuje vaše telo správnymi výživnými látkami, cvičením a dostatkom odpočinku, môžete očakávať, že získate mesačne priemerne 3 kilogramy svalovej hmoty.

1.

Jedzte potraviny s vysokým obsahom uhľohydrátov, aby ste posilnili svoje cvičenie zamerané na zvýšenie sily. Namiesto toho, aby ste na tréning využívali proteín, vaše telo spaľuje podstatnú energiu poskytovanú sacharidmi. To umožní, aby sa váš proteín použil na budovanie svalov.

2.

Zahrňte do svojho tréningu kardiovaskulárne cvičenie. Podporuje vaše sily tréningu sily odpory. Rýchle chôdze, beh alebo schodiskové lezenie vám tiež môžu pomôcť schudnúť a zviditeľniť váš svalový tonus.

3.

Piť veľa vody. Keď zásobíte svoje svaly dostatočným množstvom vody, fungujú lepšie a pomôžu vám rýchlejšie sa posilňovať.

4.

Silocvičujte tri dni každý týždeň najmenej 30 minút. Silový tréning udržuje sval, ktorý už máte, zatiaľ čo rastie viac svalovej hmoty. Zvážte tréning svojich bicepsov a tricepsov v prvý deň, hrudníka a chrbta v druhý deň a vašich nôh a glute v tretí deň.

5.

Pomôcť vašim svalom zotaviť sa po silovom tréningu jedením bielkovín. Podľa American College of Sports Medicine pomáha jesť 1,6 až 1,7 gramu bielkovín na kilogram vašej telesnej hmotnosti každý deň.

6.

Spať osem hodín každú noc. Dostatočný spánok vám pomôže zlepšiť výkon pri tréningu a školenie vám vráti láskavosť tým, že vám pomôže lepšie spať. Prijmite tento pokojný zvyk, aby sa získavanie svalov stalo ľahším a efektívnejším.