Vhodnosť

Dobrý denný režim na chudnutie

Dobrý denný režim na chudnutie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pridanie cvičenia do vášho harmonogramu zabezpečí, že sa vám to podarí.

Hemera Technologies / PhotoObjects.net / Getty Images

Chudnutie vyžaduje spaľovanie viac kalórií, ako konzumujete. Môžete to urobiť viac cvičením a menej jedlom. Aj keď to znie dosť jednoducho, nie je ľahké vyhadzovať nechcené libry. Pri výbere životného štýlu, ktorý podporuje chudnutie, je súčasťou vašej každodennej činnosti, ktorá vám pomôže držať sa ho, kým nedosiahnete svoj cieľ. Pred začatím nového cvičenia alebo diétneho plánu sa poraďte so svojím lekárom.

Dopoludnia

Stravovanie hrá úlohu pri chudnutí. Preskakovanie ranného jedla znamená, že budete neskôr takí hladní, že ho budete pravdepodobne preháňať. Urobte raňajky súčasťou vašej každodennej rutiny, ale nechoďte cez palubu kalórií. Ovesné vločky s hrsťou nakrájaných orechov a odstredeného mlieka alebo gréckeho jogurtu s nakrájaným ovocím a posypanou múčkou robia dobré rozhodnutia. Naplňte fľašu s vodou a noste ju so sebou celý deň. Podľa Weight Watchers vám to môže pomôcť zabrániť tomu, aby ste počas dňa vyhľadávali občerstvenie s vysokou kalorickou hodnotou. Pripnite si na krokomer, ktorý vám pomôže sledovať, ako veľmi sa počas dňa pohybujete. Viac pohybu znamená väčšie spaľovanie kalórií.

Poludnie

Možno budete v pokušení zobrať si večeru pri miestnom prejazde autom, či už ste v kancelárii alebo pracujete na pochôdzkach. To môže vykoľajiť vaše ciele na chudnutie, pretože jedlá v reštauráciách sú často nabité soľou, cukrom, tukom a kalórie. Zabalte si vlastný obed z domu, aby ste mohli kontrolovať príjem kalórií a udržiavať zdravé poludňajšie jedlo, navrhuje Weight Watchers. Keď ste vonku, zapojte sa do viacerých aktivít tým, že si namiesto výťahu vezmete schody v práci alebo v obchodaku a zaparkujete pár riadkov od dverí vo vašej kancelárii alebo obchode, aby ste sa mohli zmestiť do niekoľkých ďalších krokov. Uložte si zdravé desiatu do svojho stola alebo kabelky, ako sú orechy a strunový syr, takže pri pokolení hladu v polovici popoludnia vás nevychutná vysokokalorické občerstvenie.

Nočné

Ak si vyberiete jedlo alebo vyhrievate mikrovlnnú večeru, pretože ste unavení, mohli by ste brzdiť svoje ciele v oblasti chudnutia. O víkende pripravte veľkú dávku zdravých jedál a rozdeľte ich, aby ste na konci dlhého dňa mali ľahké a výživné jedlo. Vymieňajte si tuky na varenie z bylín a korenín, aby ste zvýšili chuť pri rezaní kalórií, navrhuje Weight Watchers. Nezdravé občerstvenie uchovávajte mimo domu, ak máte tendenciu okusovať sa pri sledovaní televízie. Namiesto toho majte na vzduchu pop-pop popcorn, ktorý má nízky obsah kalórií, ale vysoký obsah vlákniny na uspokojenie svojho hladu. Choďte do postele dosť skoro na to, aby ste mali aspoň sedem hodín spánku. Nedostatok spánku zvyšuje hladové hormóny a znižuje vašu motiváciu držať sa zdravej dennej rutiny.

Pridanie cvičenia

Cvičenie je dôležitou súčasťou každého plánu na chudnutie a pomáha predchádzať mnohým zdravotným problémom vrátane obezity a srdcových chorôb. Nie je čarovný čas na pridanie cvičenia do každodennej rutiny, ale vďaka tomu je zvyk, že sa budete držať tohto cvičenia. Ak je pre vás najjednoduchšie ísť si zajazdiť na bicykli alebo biť do bazéna, pridajte si cvičenie hneď, ako vstanete z postele. Ak je koniec dňa pohodlnejší, choďte do posilňovne po práci alebo si popíjajte cvičebné DVD, zatiaľ čo večeru varíte. Ak sa vám nedarí nájsť čas na cvičenie ráno alebo večer, urobte si prechádzku počas prestávky na obed alebo sa pripojte k skupine jogy, ktorá sa stretne v parku v čase obeda.Komentáre:

 1. Kern

  Myslím, že sa dopustíte chyby. Napíš mi v PM.

 2. Serafim

  Don't waste unnecessary words.

 3. Daimi

  I can recommend a visit to the site, with a huge number of articles on the topic that interests you.

 4. Ubayy

  Tired of the critical days - change sex !!!!! Figure caption: “Ass. Front view ”Seven nannies have ... fourteen boobs No matter how much vodka you take, you still run twice! (wisdom). He put on a slight fright. Drink seven times - drink once! The place of the enema cannot be changed. Girls lack femininity, and women lack virginity. Sculptural group: Hercules tearing the mouth of a peeing boy. Badge on a 150-kilogram man: Progress made sockets inaccessible to most children - the most gifted die.

 5. Nikojora

  vtipná otázka

 6. Emile

  I apologize, of course, but it doesn't quite suit me.

 7. Lud

  Bude to zaujímavé.Napíšte správu