Vhodnosť

Hardcore Butt Cvičenie


Použite hardcore zadok cvičenia tvarovať a tón vášho zadok.

Obrázky Medioimages / Fotodisc / Fotodisc / Getty

Svaly hýždia zahŕňajú gluteus minimus, gluteus medius a gluteus maximus. Základné drepy, step-upy a ďalšie cvičenia pracujú na svrbení svalov - ale ak chcete dosiahnuť veľké výsledky, je to tvrdé zadok, ktorý musíte zahrnúť do svojej rutiny. Tieto cviky posúvajú vaše telo na hranicu, ale stojí za to, aby ste sa dostali tak pevne, tónovane, ako ste po ňom.

Hyper-Extend na pomoc pri zostavovaní Glutes

Vážené reverzné hyper-extenzívne cvičenie je náročnejšie cvičenie na silový tréning, je to však cielené cvičenie, ktoré vám pomôže vybudovať silné, definované glutes. S vrecom s pieskom pripevneným medzi členky položte hornú časť tela naplocho na hornú časť zariadenia, ruky uchopte po stranách za držadlá, vaše telo sa ohýba v páse, aby boli vaše nohy rovné. Zdvíhajte nohy za sebou, až kým si telo nevytvorí priamu líniu od hlavy až k päte. Počas pohybu udržujte vak medzi nohami medzi nohami. Sklopte nohy dozadu a dokončite jedno opakovanie.

Stojan na jednej nohe

Čupica na delenú nohu s činkou je náročné cvičenie; oplatí sa zahrnúť do vášho tréningu, ak chcete zadok na zadok. Štartujte v stojacej polohe, pravá noha sa ohýbala s hornou časťou chodidla spočívajúcou na lavici za vami, aby sa vaša noha ohýbala v uhle asi 90 stupňov. Ľavú nohu držte rovno a držte činku tak, aby spočívala na chrbte vašich ramien. Počas cvičenia držte chrbát a hlavu rovno. Začnite čupať dolu a pokračujte, až kým sa pravé koleno takmer nedotkne podlahy. Vráťte sa na svoju počiatočnú pozíciu na jedno opakovanie.

Push It Up

Pre intenzívne, efektívne cvičenie na zadok, skúste pushup s jedným-noha zvýšenie cvičenia. Štart v pushup polohe, takže ste spočívajú na dlaniach a gule na nohách, vaše telo tvorí priamku a je na úrovni podlahy. Pomaly zdvihnite jednu nohu nahor a počas cvičenia zapojte svoje jadro, aby ste podporili svoje telo. Zložte hruď na zem, podržte a potom sa vráťte do pôvodnej polohy. Opakujte s opačnou nohou.

Nezabudnite na kardio

Potrebujete cvičenia odporu, aby ste si v zadku vybudovali svrbenie svalu, ale nemôžete zabudnúť na to, aby ste počas týždňa nasadili adekvátne kardio. Snažte sa zahrnúť najmenej päť 30 až 45 minútových relácií týždenne, spáliť tuk a pomôcť odhaliť napäté, tonizované svalové svaly, ktoré vám tieto cvičenia na silový tréning pomohli dosiahnuť. Nepokúšajte sa zaznamenať zníženie tuku zo zadku. Bodové zníženie nie je možné, ale dobre zaoblené kardio cvičenie vrátane cvičení, ako sú beh, krútenie, vysoké kolená a burácanie, vám pomôže stratiť tuk z celého tela.

Dajte bezpečnosť na prvom mieste

Pred začatím akéhokoľvek nového cvičebného programu sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo sa poraďte s odborníkom na fitness. Ak chcete do cvičebnej rutiny zahrnúť viac extrémnych cvičení a ste nováčikom v oblasti fitness, je najlepšie začať so základnými cvičeniami, ako sú činky na boku a predné výpady, spolu s krokovými krokmi a činkami na prechádzky. Pokusy o cvičenia, ktoré sú príliš náročné na vašu súčasnú úroveň kondície, môžu viesť k nadmernému stresu a namáhaniu tela a potenciálne spôsobiť zranenie. Pri postupnom budovaní sily sa môžete cítiť bezpečne pri zvyšovaní obtiažnosti svojho tréningu.