Vhodnosť

Majú vaše boky väčší chod?

Majú vaše boky väčší chod?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prejdite si cestu na štíhle boky.

Ak ste sa rozbehli, nemusíte sa obávať, že sa vaše boky náhle spoja so svalom. V skutočnosti je beh taký skvelý spaľovač kalórií, že ak budete mať nad bokom väčšiu váhu, môžete ich namiesto toho „zmenšovať“, pretože pri práci s telesným tukom všade pracujete.

Beh verzus vzpieranie

Existuje dobrý dôvod, prečo vám beh nespôsobí zväčšenie svalov: Najefektívnejší spôsob, ako si vybudovať veľké svaly, je silový tréning v sériách po šiestich až 12 opakovaniach, pomocou dostatočne ťažkých závaží na dosiahnutie únavy na konci každej sady. Pretože zakaždým, keď idete na jogging, budete podnikať omnoho viac ako šesť až 12 krokov, čo zrejme platí pravidlá pre budovanie veľkých svalov. Časom môžete vidieť lepšiu definíciu odhalenú na stehnách, teľatách a možno aj na bokoch, pretože všetko, čo behom pomáha stratiť nadbytočný telesný tuk a ukázať sval pod ním.

Kalórie spálené pri behu

Koľko kalórií spálite pri behu, záleží na mnohých faktoroch, medzi ktoré patrí predovšetkým zloženie tela a rýchlosť behu. Aby ste dostali číslo parkového parku: Podľa údajov z kliniky Mayo, ak vážite 160 libier, môžete očakávať, že spálite asi 606 kalórií za hodinu prevádzky rýchlosťou 5 km / h. Ak vážite viac, jazdíte rýchlejšie alebo jazdíte do kopca, spaľovanie kalórií ide ešte vyššie.

Tip

  • Ak si neželáte alebo nemôžete bežať na pevnú hodinu, zvážte rozdelenie tréningu na menšie kúsky, rozmiestnené po celý deň, najmenej 10 až 15 minút súčasne.

Preto, ak beh robí niečo do tvaru vašich bokov, pravdepodobne sa zmenšia alebo aspoň naklonia. Ale aj keď beh je úžasný kalorický horák, nezaručuje chudnutie samo o sebe. Ak konzumujete viac kalórií, ako spaľujete fyzickou aktivitou a bazálnou metabolickou rýchlosťou, vaša hmotnosť sa môže stále zvyšovať. Dobrou správou je, že pretože beh je taký efektívny spaľovač kalórií, ponecháva vám vo vašej strave dosť vážnych miestností na krútenie, aby ste sa prelomili aj s kalóriami.

Tip

  • Ak sa snažíte schudnúť, musíte venovať väčšiu pozornosť tomu, čo jete, aby ste sa uistili, že nezanedbávate všetku snahu, ktorú venujete behu. Ak nevidíte požadované výsledky chudnutia, skúste zaznamenať každú jednu vec, ktorú jete alebo pijete, najmenej jeden týždeň. Možno vás prekvapí, koľko kalórií je v niektorých vašich obľúbených jedlách; kalórie v tom, čo pijete, často prichádzajú ako zvláštne prekvapenie.