Vhodnosť

Domáce činky a činky

Domáce činky a činkyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Domáce potreby, ako sú konzervované jedlá, vytvárajú veľké činky.

PhotoObjects.net/PhotoObjects.net/Getty Images

Tvorba domácich činiek a činiek je zábavný spôsob, ako sa motivovať a tvorivo sa spojiť s rutinou domáceho cvičenia. Každé zariadenie si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Práca s domácimi výrobkami a potrebami pre domácnosť má ďalšiu výhodu v tom, že sú mimoriadne efektívne z hľadiska nákladov, a premýšľajte o spokojnosti, ktorú budete mať, keď dosiahnete svoje fitness ciele pomocou činiek a činiek, ktoré ste si sami urobili.

Získajte Crafty

Kovové potrubie, plesne a betón alebo omietka sú všetko, čo potrebujete, aby ste doma mohli robiť kvalitné váhy. Sadenice, drevené škatule a dokonca aj staré džbány na mlieko vytvárajú skvelé plesne. Pokiaľ však nie ste sochár alebo dodávateľ, ktorý tieto zásoby zvyčajne má po ruke a zručnosti na prácu s nimi, nezabudnite si prečítať všetky pokyny na obale. Ak budete musieť projekt prerobiť, nebudete šetriť žiadne peniaze.

Takže vy nie ste Martha Stewart?

Je v poriadku, ak výlet do miestneho remeselníckeho alebo obchodného domu nie je vaša vec. Veľa obyčajných domácich potrieb slúži ako skvelá váha. Konzervy v rôznych hmotnostiach sú tradičnou náhradou za činky. Zvážte aj ďalšie položky na špajzu, ako sú jednotlivé fľaše s vodou, väčšie fľaše so šťavou a dokonca vrecia s cukrom alebo múkou. Pre tých, ktorí nechcú miešať jedlo s cvičením, žiadny problém. Vezmite tenisový loptičku, urobte rez v švíku a vyplňte loptičku haliermi pre okamžitú váhu ruky.

Prineste na Barbells

Pri výrobe vlastných barbells hľadajte robustnú drevenú metlu alebo dĺžku kovového potrubia ďalej ako v garáži. Vedrá z železiarstva alebo dokonca plastové vrecká na potraviny zavesené na oboch koncoch sú ideálne na umiestnenie ďalšej hmotnosti, napríklad plechovka alebo dve nádoby používané na cvičenie s činkami. Pretože vedrá alebo vrecká nemusia byť pripevnené na stožiari ako tradičné závažia, musíte ich venovať náležitú pozornosť, inak riskujete zranenie alebo poškodenie podlahy.

Štrbinové potrubie

Aj keď to môže vyzerať ako dlhá činka, štrbinová rúrka je omnoho viac. „The Art of Manliness“ popisuje ako 5-stopovú dĺžku 2-palcového PVC potrubia naplneného dve tretiny cesty vodou a utesnenú na oboch koncoch. Hlavný výplet a zákruty pracujú na jadre a ramenách, zatiaľ čo tradičné drepy sa zameriavajú na štvorkolky. Ak nie je presne váš cieľ, skontrolujte lištu s potrubím, ktoré má menší priemer, alebo iba odstráňte časť vody zo štrbinovej rúrky, aby bola ľahšia. Jedná sa o úplne nastaviteľnú súčasť pre domácich majstrov.