Vhodnosť

Domáce Rower

Domáce RowerWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rukoväť na zápästie je užitočnou rukoväťou pre vašu domácu veslárku.

Veslovanie poskytuje množstvo výhod, anaeróbnych aj aeróbnych. Je to účinné kardio cvičenie a takmer všetky svalové skupiny vo vašom tele dostanú náročné cvičenie, keď sa radíte. Nerobte si starosti, ak nemáte členstvo v telocvični. Nie je to jediné miesto, kde môžete mať prístup k veslovaciemu stroju. S dĺžkou silného lana a niektorými kladkami si môžete zostaviť veslárku pre pohodlné domáce cvičenie.

Môže byť komplexný

Ak chcete ísť úplne von - a ste náhodou nadaní v odbore vynaliezavosti - môžete si vyrobiť veslárku doma, ktorý dokáže v telocvični zadržať vlastné komerčné vybavenie. Komplexný šliapací stroj by mal čalúnené sedadlo, ktoré sa ľahko posúva po dvoch dráhach, šikmé opierky nôh na umiestnenie vašich nôh do pohodlnej, ale funkčnej polohy, popruhy na uchytenie nôh na svojom mieste a rukoväť, ktorá sa pripája k lanu alebo reťazi, ktorá naopak , je spojený s drážkovaným kolesom alebo dvoma alebo viacerými kladkami. Svoje zariadenie môžete postaviť úplne od nuly pomocou dreva, alebo ho môžete spoločne dláždiť pomocou častí z iného vybavenia, ako je lat tower, z lanovky, spolu s odnímateľnou časťou sedadla zo stúpacieho lavice. Rukoväť na zápästie môže slúžiť ako rukoväť na zostavenie.

• Alebo jednoduché

Ak nemáte dostatok miesta na umiestnenie veľkokapacitného vesla, nepotrebujete komplexnú montáž kladiek, závaží a povrazov alebo reťazí. Stačí zabaliť odporový pásik okolo tyče alebo stĺpika a vodorovne umiestniť 2 ku 4 na spodok tyče. Posaďte sa na podlahu s mierne pokrčenými kolenami a nohami oproti doske. Uchopte rukoväte odporového pásu v každej ruke a potom začnite veslovanie. Vaše telo sa neposunie dopredu a dozadu, ale nakloníte sa dopredu v páse, potom vytiahnete rukoväte dozadu, až kým nebudete sedieť vo vzpriamenej polohe, a potom dokončite pohyb zatiahnutím za rukoväte do obidvoch strán hrudného koša, stláčaním lopatiek. v hornej časti ťahu.

Používanie originálneho zariadenia

Ak chcete dať svojmu domácemu veslárovi prvok reality, použite rukoväte na rukoväti a pripevnite na lavicu sedacie kreslo, aby ste mohli sedieť pri riadku. Graeme Knight vo svojom článku o stavbe vlastného veslovacieho stroja pre správy „Mother Earth News“ hovorí, že zariadenie na veslovanie spolu s materiálmi s hmotnosťou menej ako 100 dolárov vytvára použiteľnú a spoľahlivú veslárku.

Možnosti odporu

Ak na kardio cvičenie používate veslovanie, na odpor nebudete potrebovať viac ako svoju vlastnú telesnú hmotnosť. Ak chcete možnosť zvýšenia odporu, aby sa posilnilo cvičenie, vaše svaly sa tiež zlepšia, potom budete potrebovať odpor, ktorý bude možné upraviť. Na tento účel sú užitočné váhy. Do stohu platní, ktoré sa zdvihnú pomocou lana pripevneného k rukoväti vašej šijacej plošiny, môžete naraz pridať platňu. Alternatívne je možné použiť bungee šnúry a odporové hadičky. Môžete ich pripevniť a uvoľniť zo skrutkových okov na jednej strane drevenej hmoždinky, aby ste zvýšili a znížili odpor. Lano, ktoré sa pripája k vašej rukoväti, sa pripevní k druhej strane hmoždinky.