Vhodnosť

Čo je to aplikácia na kontrolu vzdialenosti pri chôdzi?

Čo je to aplikácia na kontrolu vzdialenosti pri chôdzi?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chôdza je skvelé cvičenie, najmä s priateľom.

Thinkstock / Comstock / Getty Images

Chôdza je jednoduchý, ale vynikajúci spôsob, ako sa dostať fit a zostať zdravý. Klinika Mayo v skutočnosti poukazuje na to, že každodenná svižná prechádzka môže posilniť vaše kosti a svaly, zlepšiť vašu náladu, udržať si zdravú váhu a predchádzať alebo zvládať cukrovku a srdcové choroby 2. typu. Ak potrebujete trochu zodpovednosti alebo chcete sledovať, ako ďaleko každý deň kráčate, môžete využiť niektoré populárne fitness aplikácie.

Mapa Moja prechádzka

Map My Walk je bezplatná aplikácia, ktorá je k dispozícii v obchodoch iTunes aj Google Play a zameriava sa na sledovanie vašej trasy pomocou interaktívneho systému GPS. Používatelia môžu rýchlo zistiť vzdialenosť, ktorú prešli, koľko kalórií spálili a aké tempo udržiavajú. Ak potrebujete zastaviť a oddýchnuť si alebo priviazať topánku, aplikácia má dokonca tlačidlo pauzy. Tí, ktorí sú motivovaní konkurenciou, budú milovať schopnosť začať výzvy so svojimi priateľmi. Aplikácia je tiež kompatibilná s Apple Watch a Samsung Gear S3 a Fit 2.

Aplikácia Sweatcoin App

Sweatcoin sa nazýva počítadlo krokov, ktoré platí, pravdepodobne preto, že spoločnosť si uvedomuje, že peniaze sú vždy veľkým motivátorom. Používatelia sú vítaní, aby si aplikáciu stiahli zadarmo a počas chôdze nechali program bežať na pozadí. Kroky sa zobrazujú v dolnej časti domovskej obrazovky, pričom denné zárobky sa akumulujú tesne nad ňou. Ak ste pripravení zarobiť peniaze na sweatcoiny, jednoducho klepnite na nákupné tašky v ľavom dolnom rohu. Zobrazia sa ponuky dní a môžete si vybrať zo zoznamu. Kým sa zoznam líši podľa dňa, môžete si vybrať peniaze na svoj účet PayPal, televíziu Samsung alebo dovolenku Delta Airways.

Nike + Run Club

Aj keď je aplikácia Nike + Run Club zameraná na bežcov, pre chodcov je to stále vynikajúci nástroj na sledovanie ich vzdialenosti, najmä tých, ktorí hľadajú aplikáciu, ktorá je trochu prepracovanejšia. Aplikácia je bezplatná pre používateľov Apple a Android a zahŕňa sledovanie vašej GPS pomocou GPS. K dispozícii je tiež možnosť získať zvukom sprevádzané cvičenie alebo osobný plán koučovania, ktorý splní vaše ciele. Dokonca vám budú udelené digitálne trofeje a odznaky na pamiatku vašich úspechov.

Aplikácia Stepz

Aplikácia Stepz, ktorá je špeciálne navrhnutá pre používateľov Apple, využíva na spracovanie údajov o krokoch na pozadí mobilného zariadenia produkt Apple Motion Coprocessor, zatiaľ čo v tomto procese sa nevyčerpá príliš veľa batérie telefónu. Okrem výpočtu vzdialenosti vám aplikácia povie, koľko krokov ste prešli za hodinu a koľko ste sa mohli do konca dňa dostať. Používatelia môžu tiež nastaviť denné ciele a pozvať priateľov, aby sa k nim pripojili, aby zistili, kto kráča najviac krokov.Komentáre:

 1. Antiphates

  To each according to his capabilities, from each according to his needs, or whatever it was written by Karl Marx

 2. Nikki

  Such did not hear

 3. Orestes

  Podľa môjho názoru pripustíte chybu. Môžem to dokázať. Napíš mi v PM.

 4. Chaim

  Kreatívne!Napíšte správu