Vhodnosť

Vytvára Incline Biking Glutes?

Vytvára Incline Biking Glutes?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jazda na bicykli do kopca zvýši vašu srdcovú frekvenciu rýchlejšie ako jazda na bicykli na rovnom povrchu.

Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images

Cyklistika je účinná metóda cvičenia na spaľovanie kalórií a zlepšenie celkového zdravia a kardiovaskulárnej kondície. Všetky formy cyklistiky donútia vaše štvorkolky a klzáky k paľbe, ale ak sa chcete z hlbších svalov tela dostať hlbšie a intenzívnejšie kontrakcie, budete musieť čeliť niektorým kopcom. Sklonená cyklistika zvýši účinok cyklistiky na budovanie sklzu.

Svaly zadku

Hlavné svaly, ktoré tvoria zadok, sú svrbenie svalu. Medzi dve gluteálne svaly patrí gluteus maximus, čo je veľká mäsitá časť vašej zadnej časti, a gluteus medius, čo je menšia časť, ktorá obsahuje časť flexor bedra. Obidva tieto svaly sa sťahujú, keď jazdíte na bicykli, najmä počas fázy klesania na pedále.

Sklon cyklistiky pre Glutes

Aj keď jazda na bicykli zacieľuje na vaše klzáky, nebudete mať žiadne zmysluplné kontrakcie vo svalovom tkanive, pokiaľ nezvýrazníte cvičenie na bicykli pri stúpaní. Práca na svahu výrazne zvyšuje zaťaženie vašich svalov, pomáha vám získať maximálne kontrakcie a odstartuje proces regenerácie zodpovedný za vytvorenie silnejšieho, pevnejšieho zadku.

Proces budovania

Kedykoľvek si svaly prechádzate opakovanými, intenzívnymi kontrakciami, spôsobujete poškodenie satelitných buniek vo svalovom tkanive. Týmto sa začína proces prestavby známy ako hypertrofia. Cyklistika do kopca zacieľuje svoje glute a núti ich týmto procesom. Čím strmejší je sklon, tým väčšie škody spôsobíte na glute a tým silnejšie by mali byť. Pretože jazda na horskom bicykli je intenzívna forma cvičenia, mali by ste sa jej vyhnúť v nasledujúcich dňoch, aby ste umožnili správny odpočinok a zotavenie.

The Big Butt Mýtus

Aj keď jazda na bicykli do kopca určite zvýši a posilní vaše svalové svaly, nemusí sa nevyhnutne premietnuť do väčších zadkov. Koniec koncov, cyklistika spaľuje značný počet kalórií, takže sa budete chudnúť skôr, ako získate veľkosť na začiatku akejkoľvek intenzívnej cyklistickej rutiny. Akonáhle upravíte časť tuku kombináciou diéty a cvičenia, v dôsledku všetkých týchto kopcov začnete v zadnej časti vidieť výrazný tvar a definíciu.