Vhodnosť

Zbavuje sa behanie vášho zadku?


Jogging môže pomôcť pri oddeľovaní veľkého zadku.

Polka Dot Images / Polka Dot / Getty Images

155-libra osoba môže spáliť v priemere 298 kalórií počas 30 minút joggingu, správy Harvard Medical School. Keď sa robí pravidelne, jogging vám pomôže zbaviť sa zadku. Ak máte v zadku pocit svedomia o svojom vzhľade, kombinácia joggingu na chudnutie, silový tréning pre zdvíhané, tonizované zadok a zdravé stravovanie vám pomôže dosiahnuť váš cieľ. Začnite tým, že navštívite svojho lekára kvôli zdraviu.

Jogging pre chudnutie

Kardiovaskulárne cvičenie je potrebné na spaľovanie kalórií a chudnutie. Aj keď nemôžete chudnúť konkrétne v oblasti zadku, môžete schudnúť všade, vrátane zadku. Aby ste stratili 1 libru, musíte spáliť 3 500 kalórií. Osoba vážiaca 155 libier to môže dosiahnuť za šesť dní behom asi jednej hodiny alebo 12 dní behom približne 30 minút. Rozdeľte svoje bežecké sedenia na dĺžky, ktoré pracujú pre vašu úroveň zdatnosti a dostupnosť. Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb odporúčajú 150 až 300 minút srdcovej činnosti týždenne na udržanie zdravia a chudnutie.

Zvýšte svoje spaľovanie kalórií

Zbavte sa zadku rýchlejšie zvýšením spaľovania kalórií v intervaloch. Začleňte intervaly do svojej bežeckej rutiny tak, že bežíte bežným tempom dve až štyri minúty, po ktorom nasleduje rýchlejší beh alebo šprint po dobu 30 až 60 sekúnd. Pokračujte v tom počas celého svojho tréningu a vždy mu predchádzajte päť až desaťminútové cvičenie a ukončite ochladením. Vykonajte intervalový tréning pre najmenej dva vaše jogy, aby ste znížili množstvo kalórií, zvýšili váš metabolizmus a zbavili sa zadku.

Cvičenie na tupý tón

V spojení s joggingom na chudnutie vám môžu cvičenia na silový tréning, ktoré sa zameriavajú na vaše telo, pomôcť získať zdvihnutý a tónovaný zadok podľa vášho želania. Zamerajte sa na dve až tri tréningy silového tréningu týždenne, ktoré trvajú 15 až 20 minút. Práca na glute svaly zadok doma tým, že vykonáva výpady a drepy pri držaní činky, vážený činka alebo kettlebells. Pridajte cvoky aktivujúce glute pre cviky na tonizovanie zadku. V telocvični môžete pridávať kučery nôh a lisy na nohy, aby ste svoje spevnenie a spevnenie dotiahli.

Zdravé stravovanie pre menšie Butt

Zdravá strava bude poháňať vašu energiu na behanie a pomáha pri vašom úsilí schudnúť všade, ako aj na zadku. Počas dňa konzumujte štyri až šesť malých jedál, ktoré pozostávajú z čerstvých zeleniny a ovocia, chudých zdrojov bielkovín, celých zŕn a nízkotučných mliečnych výrobkov. Znížte 250 až 500 kalórií denne, aby ste stratili ďalšiu 1/2 až 1 libru týždenne. Vypite veľa vody, aby ste zostali hydratovaní, a odovzdajte potraviny s obsahom cukru a tukov, ktoré vás naplnia, ale majú malú výživovú hodnotu.