Vhodnosť

Cvičenie na váhe paží a nôh

Cvičenie na váhe paží a nôh


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kombinácia tréningu rúk a nôh je náročná, ale uspokojivá.

Siri Stafford / Digital Vision / Getty Images

Tréning vašich rúk a nôh dohromady umožňuje náročné cvičenie. Môžete očakávať, že spálite veľa energie a budete sa cítiť unavení do konca, ale uvidíte veľké zlepšenie svojej sily a pracovnej kapacity. Navyše získate ďalšiu výhodu v tom, že musíte trénovať iba dvakrát až trikrát týždenne namiesto štyroch alebo päťkrát. Medzi cvičeniami si nezabudnite dať aspoň 36 hodín voľna, aby vaše svaly mali dostatok času na regeneráciu.

Zahrejte sa

Môžete mať pocit, že zahrievanie je nudné a škrty v tréningovom čase, ale v skutočnosti je to veľmi dôležité. Zabraňuje zraneniu a dokonca zlepšuje kvalitu vášho tréningu. Na zahriatie rúk a nôh vykonajte pohyby telesnej hmotnosti. Do 10 burpees, 10 pushups a 10 hlboké drepy dvakrát cez. Tým sa zabezpečí, že vaše kĺby sú namazané, vaše svaly majú zvýšený prietok krvi a vaša srdcová frekvencia sa trochu zvýšila, aby sa podporilo nadchádzajúce cvičenie.

Čerpajte nohy

Cvičenie na nohách začnite cvičením na nohách - cvičenie na nohách vyžaduje značné množstvo energie, takže je najlepšie ich robiť, keď ste čerství. Urobte tri sady mŕtveho ťahu, drepu a peších výpadov pomocou činky. Vyberte si váhy, ktoré vám umožnia dokončiť najmenej šesť opakovaní každého pohybu, ale nerobte viac ako 10 na sériu. Medzi jednotlivými cvičeniami si dajte chvíľku odpočinku, kým sa nebudete cítiť pripravení znova začať. Každé z týchto cvičení je veľmi efektívne zacielené na vaše štvorhlavce, hamstringy a klzáky.

Arm Arm

Po dokončení cvičení nôh sa choďte do rúk. S pár činiek, urobiť tri sady ohnuté cez riadky, horné lisy, biceps kučery a horné tricep lisy. Znova si vyberte váhy, ktoré vám umožnia absolvovať najmenej šesť opakovaní na cvičenie, ale nerobia viac ako 10 na sadu. Ohyby nad riadkami a horné lisy sú zložené pohyby - používajú viac svalov v náručí. Bicepové kučery a horné tricepové lisy sú izolačné pohyby a zameriavajú sa konkrétne na tieto svaly.

Nech je komplexný

Komplexy sú účinným spôsobom, ako naraziť na svoje ruky aj nohy v rovnakom tréningu. Majte na pamäti, že ste už v oboch oblastiach vykonali nejakú prácu, bude to náročný spôsob, ako ukončiť svoje cvičenie. Ak chcete vykonať komplex, vyberte štyri až päť cvikov, povedzme predné drepy, mŕtve ťahy jednej nohy, zvislé rady a pokrčené ramená. Naložte činku závažiami, ktoré vám umožnia správne dokončiť najslabší výťah a potom dokončiť šesť opakovaní každého cvičenia bez toho, aby ste odpočívali alebo položili tyč nadol. Urob to päťkrát.Komentáre:

 1. Hamelstun

  I recommend that you visit the website, where there are many articles on the subject of interest to you.

 2. Vill

  Thank you Vital

 3. Blakey

  Je jednoduchšie udrieť si hlavu o stenu, ako to všetko realizovať v bežnej forme

 4. Taugor

  I congratulate, the magnificent idea and it is timely

 5. Gushicage

  V ňom niečo je. Ďakujeme za pomoc v tejto otázke. Všetky dômyselné sú jednoduché.

 6. Vigar

  I would like to encourage you to visit the site, where there are many articles on the topic that interests you.

 7. Wordsworth

  Yeah ... Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you have to move.Napíšte správu