Vhodnosť

Aký druh joggingu a behu pracuje pre stratu žalúdka?


Každý, kto má veľkosť, môže mať úžitok z toho, aby popálil na svojich cvičeniach.

Nemôžete na mieste znížiť stratiť trápny tuk uložený okolo vášho stredu, ale pravidelné kardiovaskulárne cvičenie, ako je behanie a beh, je rozhodujúce pre vaše celkové ciele chudnutia. Ak chcete stratiť tuk v žalúdku, musíte stratiť tuk, obdobie. Napriek tomu, ak vaše pravidelné návštevy telocvične alebo dráhy ju jednoducho nerežú, môže nastať čas posunúť sa okolo zóny pohodlia a spochybniť svoj anaeróbny prah, čo núti vaše telo spáliť viac kalórií, aby ste mohli znížiť tuky ukladajte si okolo žalúdka. Vyskúšajte intervalový tréning - a všetko, čo s tým súvisí - aby ste stratili žalúdok.

Spustite intervaly na chudnutie

Ak budete jazdiť rýchlejšie, ako vám vyhovuje, nasleduje krátka doba zotavenia, vyťaží váš potenciál na spaľovanie tukov a pomôže vám spáliť tuk, ktorý je uložený na celom tele. Cvičenia, ktoré vás privedú do anaeróbnej tréningovej zóny, kde vaše svaly potrebujú kyslík rýchlejšie, ako dokáže vaše telo dodať, zvýšia váš metabolizmus celé hodiny po skončení vášho behu. Aby ste zostali vo svojej anaeróbnej zóne, behajte v „tvrdých“ intervaloch dostatočne rýchlo, aby vaša srdcová frekvencia dosiahla 80 až 90 percent maximálnej srdcovej frekvencie. Americká asociácia srdca navrhuje, že svoju maximálnu srdcovú frekvenciu môžete odhadnúť pomocou vzorca 220 mínus váš vek.

Budovanie svalov všade

Svalové bunky potrebujú viac energie na udržanie ako tukové bunky, dokonca aj v pokoji. Kalórie sú formou energie vášho tela, takže svalová osoba automaticky spáli viac kalórií ako osoba s podobnou hmotnosťou a s menším svalovým tkanivom. Pridajte silový tréning raz alebo dvakrát týždenne, aby sa vybudovalo svalové tkanivo a zvýšil sa váš metabolizmus. Zvýšené spaľovanie kalórií pomôže roztopiť tuk zo žalúdka a zistíte, že ste schopní si pohodlnejšie spustiť intervalové cvičenia, keď si vybudujete určitú silu. Okrem toho zmena vášho behu môže viesť k zraneniu, ale je dokázané, že silový tréning pomáha predchádzať zraneniam. Tento cyklus pozitívnej spätnej väzby vám pomôže stať sa silnejším, rýchlejším a štíhlejším a bez zranenia.

Jedzte právo, aby ste stratili žalúdok

American Heart Association odporúča najmenej osem porcií ovocia a zeleniny denne. Kombinácia tohto s chudým proteínom dá vášmu telu energiu potrebnú na vykonanie silných tréningov. Je dôležité obmedziť príjem spracovaných potravín a plnív; keď uvažujete o tom, ako tieto druhy potravín ovplyvňujú váš beh a beh, premýšľajte o prísloví „odpadky, odpadky von“. Keď dobre jete, vaše telo má to, čo potrebuje na opravu poškodenia tkaniva a výkon na svojom vrchole. Inteligentné stravovanie samo osebe pomôže zbaviť sa uprostred tučného tkaniva, ale s pridanou výhodou lepších tréningov, skutočne začnete ťažiť z výhod dobre zaobleného cvičebného programu.

Dôležité informácie

Všetkých vašich päť zmyslov spolupracuje, aby vám poskytli vstup a pomohli vám vnímať celý obraz toho, čo sa okolo vás deje. Podobne budú fungovať inteligentné výbery výživy a trochu silového tréningu, ktoré vám pomôžu lepšie vykonávať intervaly. Vykonávanie lepších intervalových cyklov znamená viac spaľovania tukov a viac spaľovania tukov znamená menej žalúdka visiaceho nad pásom nohavíc. Ak práve začínate s cvičebným programom, spolupracujte so svojím lekárom na vypracovaní plánu, ktorý je vhodný pre vašu fyzickú zdatnosť.