Vhodnosť

Rutinná armáda ROTC

Rutinná armáda ROTC


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Armáda vyžaduje vysokú úroveň fyzickej zdatnosti.

Thinkstock / Stockbyte / Getty Images

ROTC je výcvikový zbor dôstojníkov armády, ktorý pripravuje študentov, aby sa stali dôstojníkmi armády výmenou za vysokoškolské vzdelanie a zaručené postgraduálne štúdium. Študenti sa zaväzujú slúžiť v armáde celkom osem rokov po ukončení školy. Prvé tri až štyri roky musia byť na plný úväzok a zvyšok môže byť v rezervách. Súčasťou výcviku absolvovaného na vysokej škole je intenzívny tréning fyzickej zdatnosti.

Postupujte podľa postupu

Každé cvičenie Army ROTC sa skladá z troch prvkov: zahrievania, cvičenia a chladenia. Tým sa zabezpečí správna bezpečnosť. Každé cvičenie má tiež osobitný účel v progresii fyzickej zdatnosti. Armáda načrtáva tri kroky: počiatočné, zlepšenie a údržba. V počiatočnej fáze pozostáva časť cvičenia z ľahkej svalovej vytrvalosti a stredne ťažkej kardiovaskulárnej činnosti po dobu až 30 minút. Táto fáza trvá približne štyri týždne a zahŕňa stanovenie osobných cieľov. Druhá fáza, zlepšenie, zvyšuje úroveň intenzity na strednú až vysokú po dobu 20 až 30 minút. Táto fáza trvá, kým sa nedosiahnu ciele vytýčené v prvej fáze. Posledná fáza, údržba, pozostáva z práce na udržaní svalovej sily a vytrvalosti zabudovanej v druhej fáze.

Cvičenie na zahriatie

Tesne pred vstupom do cvičebnej časti fyzického tréningu je potrebných 15 minút zahrievacích cvičení. Ak sa zameriavate na silu a mobilitu v cvičebnej časti, urobíte sériu zahrievacích cvičení s názvom 4 pre Core, Hip Stability Drill a kondicionér Vŕtačka 1. Ak fyzická časť pozostáva z vytrvalosti a mobility, budete urobte sériu zahrievaní, ktoré sa nazývajú kondicionérna vŕtačka 1 a vrták s vojenským pohybom.

V 4 pre jadro urobte štyri úseky - ohnuté nohy zdvihnite, bočný most, zadný most a štvoruholník - a každý úsek držte 60 sekúnd. V prípade vŕtačky so stabilitou bedra začnite s bočným zdvihnutím nohy, stredným zdvihnutím nohy, bočným zdvihnutím ohnutej nohy a zasunutím jednej nohy a zopakujte päť opakovaní na každej strane a potom jednu nohu nadvihnite a podržte ju 20 sekúnd.

Pokiaľ ide o kondicionérnu vŕtačku 1, ohýbajte sa a siahajte, zadné výpady, skokany, veslárky, squat ohýbačky, veterné mlyny, predné výpady, sklonené rady, skrútenia tela ohýbaných nôh a push-upy po päť opakovaní. Pre cvičenie Military Movement urobte jeden opakovač každého z vertikálov, bočných strán a raketoplánu.

Zvýšte úroveň svojej činnosti

V aktivizačnej časti cvičenia urobte rozvrh štyroch rôznych rutín: rýchlostný beh, trvalý beh, kondicionérny vŕtačka 2 a kondicionačný vŕtačka 3. Rýchlostný beh je variantom intervalového tréningu, s výbojmi vysokorýchlostného chodu, po ktorých nasleduje perióda pomalšieho chodu. Nepretržitý beh beží rovnakou rýchlosťou a vzdialenosťou, ktorá sa v priebehu času zvyšuje. Kondicionér vŕtania 2 pozostáva z troch cvičení, s toľkými opakovaniami, ako ste plánovali, v závislosti od toho, v ktorej fáze sa nachádzate: úvodná fáza, vylepšenie alebo údržba. Tri cvičenia sú push-up, sit-up a pull-up. Kondicionér Vŕtačka 3 sa skladá z piatich cvičení zo štyroch opakovaní päť. Cieľom je postupovať do 10 opakovaní. Piatimi cvičeniami sú elektrické skoky, V-upy, horolezci, stehná a zákruty nôh a push-upy s jednou nohou.

Zahrňte Cooldown

Cooldown začína chôdzou, kým sa nezastaví silné potenie a srdcová frekvencia sa nezníži na 100 úderov za minútu. Cooldown by mal trvať 10 minút. Po chôdzi urobte strečový vrták. Stretch Drill sa skladá z piatich cvičení, ktoré sa konajú 20 sekúnd na každej strane. Cvičenia sú tiahnutie horného ramena, zadný výpad, roztiahnutie a ohyb, strečing stehien a jednonohé nohy.Komentáre:

 1. Mubarak

  I can't take part in the discussion right now - there is no free time. But I'll be free - I will definitely write what I think on this issue.

 2. Shaktizil

  Aké slová ... fenomenálna fráza, vynikajúca

 3. Tyg

  Rýchlo si odpovedal...

 4. Eugene

  Súhlasím so všetkým vyššie uvedeným. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

 5. Waleed

  nemáš pravdu. Som si istý. Budeme o tom diskutovať. Napíšte PM, porozprávame sa.

 6. Mishura

  Bolo by zaujímavé vedieť viacNapíšte správu