Výživa

Zoznam dobrých vecí, ktoré jesť na váhe Watchers

Zoznam dobrých vecí, ktoré jesť na váhe WatchersWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ovocie, zelenina, celé zrná, chudé bielkoviny, mliečne výrobky s nízkym obsahom tuku a bez tuku a zdravé oleje sú zdravé potraviny, ktoré sa konzumujú v programe Weight Watchers.

Jeffrey Hamilton / Photodisc / Getty Images

Weight Watchers je diétny plán, ktorý vás naučí realistický spôsob zdravého stravovania. Pomocou programu dostanú potraviny číslo podľa obsahu bielkovín, tukov, uhľohydrátov a vlákniny. Denné body, ktoré môžete použiť na jedlo, sa vám prideľujú na základe vášho veku, výšky, hmotnosti a pohlavia. Zatiaľ čo žiadne jedlo nie je obmedzené, používanie bodov vám pomôže vybrať zdravší a uspokojivejší výber.

Ovocie a zelenina

Program zdôrazňuje význam konzumácie ovocia a zeleniny. Ovocie a zelenina sú zvyčajne s nízkym obsahom kalórií a sú plné výživných látok, ktoré vás udržiavajú zdravé. Aby ste sa pohli správnym smerom, keď si vyberiete banán cez 100-kalórie sáčok s trieskami, ktoré sú rovnaké v kalóriách, Weight Watchers priradili ovocie a zeleninu s nulovou bodovou hodnotou. Keďže účastníci nemusia počítať s ovocím a zeleninou v programe, zvyšuje sa spotreba a pomáha účastníkom učiť sa jesť skutočné jedlo a stále schudnúť. Výnimkou sú škrobová zelenina, džúsy a sušené ovocie.

Celé zrniečka

Účastníkom sa odporúča, aby vybrali celé zrná pred rafinovanými zrnami. Pokiaľ ide o zrná, celé zrná majú vyšší obsah vlákniny, železa a vitamínov B ako rafinované zrná. Ovesné vločky, popcorn, hnedá ryža, quinoa, celozrnný chlieb, celozrnné sušienky, celozrnné cestoviny a celozrnné vločky z obilnín sú zdravé celozrnné voľby v programe.

Lean Protein

Raňajky s vysokým obsahom bielkovín, ktoré obsahujú šunku v množstve 3 unce, sázené vajíčko a kúsok celozrnnej toasty s maslom, obsahujú rovnaké množstvo kalórií ako stredne croissant s maslom, ale majú menej bodov. Prvá možnosť raňajok s vyšším obsahom bielkovín a vlákniny vás udrží plnšie. Weight Watchers odporúča účastníkom vybrať si chudé bielkovinové potraviny vrátane rýb, hydiny bez kože, chudého mäsa, sójových výrobkov a fazule. Mäso obsahujúce viac mramorovania bude nielen vyššie v bodoch, ale bude obsahovať aj vyššie množstvo zlých tukov, ktoré môžu zvýšiť riziko kardiovaskulárnych chorôb.

Mliečne výrobky

Weight Watcher zdôrazňuje dôležitosť vyváženého, ​​ktorý zahŕňa mliečne výrobky. Mliečne výrobky poskytujú vápnik, vitamín D a bielkoviny vašej strave. Podporujú sa mliečne výrobky bez tuku a nízkotučné mlieko vrátane mlieka, jogurtu a syra.

Zdravé tuky

Vaše telo potrebuje tuk. Tuk chráni vaše orgány, udržuje vás v teple, podporuje rast buniek a pomáha pri vstrebávaní určitých živín. To je ten typ tuku, ktorý jete. Jesť mononenasýtené tuky a viac nenasýtené tuky môžu znížiť vaše riziko srdcových chorôb. Weight Watchers odporúča účastníkom konzumovať 2 čajové lyžičky zdravých olejov denne. Medzi dobré možnosti patrí olivový olej, repkový olej, kukuričný olej a slnečnicový olej.