Výživa

Atkinsova 14-dňová úvodná strava

Atkinsova 14-dňová úvodná strava


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prvá fáza stravy Atkins obmedzuje príjem sacharidov tak, že telo spaľuje viac uloženého tuku.

Atkinsonova diéta je plán na chudnutie s nízkym obsahom sacharidov, ktorý pomáha chudnutiu a podporuje celkové zdravie. Systém Atkins používa štyri fázy; prvá, nazývaná indukcia, prísne obmedzuje sacharidy. Myšlienka prvej fázy je naštartovať chudnutie. Webová stránka Atkins používa dva týždne ako vodítko pre fázu jedna; môžete sa však rozhodnúť zostať v jednej fáze dlhšie.

Spaľujte tuk namiesto sacharidov

Cieľom prvej fázy Atkinsonovej diéty je presunúť telo z primárneho spaľovania uhľohydrátov na spaľovanie telesného tuku. Ak tak urobíte, môžete počas prvých dvoch týždňov stratiť až 15 libier, tvrdí webová stránka. Minimálne dva týždne sú prvé fázy; Ak však chcete schudnúť rýchlejšie, môžete túto fázu bezpečne sledovať oveľa dlhšie. V prvej fáze obmedzíte príjem sacharidov na priemerne 20 čistých sacharidov za deň.

Pochopenie čistých sacharidov

Atkinsonova diéta používa čisté sacharidy na meranie množstva sacharidov ako bežných sacharidov. Čisté sacharidy sú celkové uhľohydráty mínus množstvo vlákniny, ktorú jedlo obsahuje. Z vášho celkového čistého príspevku na sacharidy by väčšina z nich - 12 až 15 gramov - mala pochádzať zo zeleniny. Mnoho zeleniny má málo čistých sacharidov, pretože obsahujú vyššie koncentrácie vlákniny ako mnoho iných potravín. Okrem obmedzeného príjmu uhľohydrátov pokyny prvej fázy zahŕňajú konzumáciu dostatočného množstva bielkovín pri každom jedle, pričom sa neobmedzujú tuky v strave, pretože sú nevyhnutné na chudnutie v Atkinoch a konzumáciu najmenej 8 pohárov vody každý deň.

Fáza jedna výživa

Potraviny, ktoré môžete jesť v prvej fáze, zahŕňajú všetky ryby, hydinu, mäkkýše, všetko mäso, vajcia v akomkoľvek štýle, určité syry, zeleninu s nízkym obsahom uhľohydrátov, tuky a oleje, umelé sladidlá a nápoje s nízkym alebo žiadnym obsahom kalórií. Medzi povolené druhy syra patrí modrá, čedar, feta, smotanový syr, Gouda, mozzarella, parmezán a Švajčiarska. Aj keď je široká škála zeleniny v poriadku, niektoré z najnižších možností čistých karabín zahŕňajú klíčky lucerny, zeler, bok choy, rukola, uhorky, papriky, huby, rímsky šalát, reďkovky a jicama.

Pohybujúce sa na

Ak ste motivovaní k rýchlemu chudnutiu, môžete pokračovať v prvej fáze; existujú však ďalšie tri fázy, ktoré zavádzajú ďalšie uhľohydráty, ako sú orechy, ovocie a celé zrná pšenice. Webová stránka Atkins odporúča prechod do druhej fázy programu, ktorá sa nazýva „vyváženie“, keď ste do 15 libier od vašej ideálnej hmotnosti. Ak sa rozhodnete pokračovať po dvoch týždňoch, môžete využiť fázu dve, aby ste stratili väčšinu svojej nadváhy. Od druhej fázy môžete zvýšiť svoj čistý príjem sacharidov v prírastkoch po 5 gramoch, až kým si nebudete môcť neustále udržiavať svoju cieľovú hmotnosť.Komentáre:

 1. Duante

  Myšlienka "skvelého", súhlasím.

 2. Wilburn

  Áno vážne. I agree with told all above. Let's discuss this question. Here or in PM.

 3. Vurn

  It is a pity, that now I can not express - I hurry up on job. I will be released - I will necessarily express the opinion.

 4. Soma

  Ospravedlňujeme sa, je to vymazané

 5. Mitchel

  Povoľujete chybu. Ponúkam o tom diskutovať. Napíš mi v PM.

 6. Stanwyk

  Nemáš pravdu. Môžem brániť svoju pozíciu. Napíš mi v PM, povieme.

 7. Razvan

  Congratulations, excellent response.

 8. Taunos

  you have not been wrongNapíšte správu