Výživa

Ako dlho znížiť kalórie pred chudnutím

Ako dlho znížiť kalórie pred chudnutím


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na meranie pásov, bedier, stehien a ramien použite pásku.

Steve Mason / Photodisc / Getty Images

Čas potrebný na zníženie telesnej hmotnosti po odbúravaní kalórií závisí od vášho denného deficitu kalórií. Aj keď môžete schudnúť rýchlo drastickým znížením kalórií, bezpečnejšia stratégia vám pomôže začať schudnúť asi za tri až sedem dní. Pridanie cvičenia do režimu chudnutia vám pomôže zjemniť a spáliť ďalší tuk a zároveň schudnúť.

Časový rámec

Bezpečné chudnutie je 1 až 2 libier týždenne, poznamenáva Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb. Ak budete postupovať podľa tejto stratégie na chudnutie znížením svojho súčasného príjmu o 500 až 1 000 kalórií denne, môžete si všimnúť zmenu hmotnosti na stupnici približne za tri až sedem dní. Ak sa budete vážiť každý deň v rovnakom čase - napríklad okamžite po prebudení - získate čo najpresnejšie čítanie.

Dôležité informácie

Ak si všimnete, že počas jedného dňa strácate libru alebo viac, pravdepodobne strácate váhu vody. Pitie príliš malého množstva vody alebo drasticky rezaných uhľohydrátov môže viesť k denným výkyvom vody, čo vám nedáva presný výsledok, keď na stupnicu idete. Ak chcete stratiť 1 libru telesného tuku, musíte spáliť 3 500 kalórií viac, ako jete - a nie je bezpečné pokúsiť sa o tento výkon iba za jeden deň.

Výnimky

Ak ste obézni, máte bezprostredné riziko vzniku chronických zdravotných problémov a lekár vám dá OK, môže byť vhodná diéta s nízkym obsahom kalórií, ktorá sa skladá z 500 až 800 kalórií denne, ak ju budete dodržiavať pod lekárskym dohľadom. Nasledovanie veľmi nízkokalorických diét môže spôsobiť stratu až 5 libier za jeden týždeň, čo znamená, že si môžete všimnúť zmenu na stupnici už dva alebo tri dni po začatí stravovania. VLCD disky sú však bezpečné iba pod dohľadom kvalifikovaného lekára.

Účinky zo cvičenia

Ak začnete cvičebný program ako spôsob vytvorenia denného deficitu od 500 do 1 000 kalórií, nemusíte schudnúť vôbec počas prvého alebo dvoch týždňov. Je to preto, že pravdepodobne budujete svalovú hmotu - najmä ak pravidelne cvičíte na silový tréning - ktorá váži viac ako telesný tuk. Ak chcete získať presnejšie informácie o účinkoch začatia nového cvičebného programu, sledujte obvod pása, bokov, stehien a paží a vážte sa raz týždenne. Aj keď nechcete schudnúť, mali by ste si všimnúť zníženie telesného tuku len za jeden až dva týždne.Komentáre:

 1. Xihuitl

  Ahoj! Každý, kto číta tento blog - Šťastný prístup a dohoda!

 2. Felmaran

  Aká potrebná fráza... Skvelé, výborný nápad

 3. Turg

  Súhlasím, dosť užitočný kúsok

 4. Crohoore

  I here am casual, but was specially registered at a forum to participate in discussion of this question.

 5. Ramzi

  I consider, that you are mistaken. Email me at PM, we will talk.

 6. Akinosho

  Gratulujem, tvoj nápad je skvelýNapíšte správu