Vhodnosť

Ako stratiť tuk z paží a získať rýchlo stratu tuku prirodzene doma

Ako stratiť tuk z paží a získať rýchlo stratu tuku prirodzene doma


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Natiahnite ruky po každom cvičení s ramenom.

Pixland / Pixland / Getty Images

Ochabnuté ruky môžu zničiť vašu dôveru - a váš vzhľad. Niektorí muži a ženy sú v tejto oblasti geneticky predisponovaní k prenášaniu tuku. Našťastie existujú spôsoby, ako si zúžiť ruky a zlepšiť svalový tonus bez toho, aby ste opustili domov. Nezabudnite, že nemôžete na mieste znížiť obsah tuku. Ak chcete dosiahnuť výsledky, musíte jesť čisté a pracovať celé vaše telo. Niektoré cvičenia, najmä tie, ktoré sa zameriavajú na triceps, sú obzvlášť užitočné.

Obmedzte príjem sacharidov

Prvým krokom k strate tuku v ramene je dať vašej strave človeka. Znížte cukor, sódu a spracované potraviny. Ak ste už chudí, ale bojujete s ochabnutými rukami, znížte príjem sacharidov.

Po požití sa sacharidy premenia na glukózu a spália sa na palivo alebo sa uložia ako glykogén v pečeni a svaloch na neskoršie použitie. Podľa Európskeho vestníka aplikovanej fyziológie obsahuje každý gram glykogénu uloženého vo svaloch najmenej 3 gramy vody. Čím viac sacharidov budete jesť, tým viac vody budete mať, vďaka čomu budú vaše ruky vyzerať plnšie.

Vymeňte zemiaky, ryžu, cestoviny a iné sladké jedlá za listovú zeleninu. Skontrolujte štítky potravín, či neobsahujú skryté cukry, napríklad javorový sirup, kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, fruktózu, dextrózu a sacharózu. Jedzte malé množstvo sacharidov pred a po cvičení, aby ich vaše telo mohlo použiť ako palivo.

Nahrajte bielkoviny

Strata bielkovín a tukov ide ruka v ruke. Táto živina podporuje rast svalov a zvyšuje váš metabolizmus, čím uľahčuje chudnutie. Podporuje tiež pocit sýtosti a znižuje hlad, takže budete jesť menej bez toho, aby ste si to uvedomovali. American Journal of Clinical Nutrition uvádza, že diéty s vysokým obsahom bielkovín môžu pozitívne ovplyvniť chuť do jedla, kardiometabolické rizikové faktory, telesnú hmotnosť a ďalšie faktory.

Vyberte si z potravín s nízkym obsahom sacharidov a bielkovín, ako sú morčacie, kuracie, hovädzie, vajcia, tvaroh a grécky jogurt. Ak ste muž, doplňte orechy, semená a strukoviny. Najlepšie výsledky dosiahnete cvičením najmenej trikrát týždenne. Kombinácia silového tréningu, intervalového tréningu s vysokou intenzitou a obvodov celého tela. Pite proteínové kokteily pred a po cvičení, aby podporili rast svalov a zvýšili spaľovanie tukov.

Pracujte s Tricepsom

Väčšina telocvičcov, ktorí zápasia s ochabnutými rukami, buď trávi hodiny na bežiacom páse, alebo denne pracujú s bicepsom. Na čo by ste sa mali zamerať, sú tricepsy, pretože tento sval tvorí dve tretiny vašej ruky. Trénujte to raz alebo dvakrát týždenne, aby ste stratili tuk z paží a vybudovali si silu hornej časti tela. Vaše ruky sa môžu zväčšiť, ale budú vyzerať štíhlejšie a výraznejšie.

Cvičenie môže zahŕňať poklesy tricepsov, predĺženia činiek nad hlavou, drvičky lebiek a ďalšie cvičenia tricepsov. Skúste tiež variácie pushup, ktoré sú zamerané na tento sval, ako sú kosoštvorcové kliky a potápačské kliky. Tieto pohyby telesnej hmotnosti budú tiež pôsobiť na svaly na hrudi, ramene a jadre, a budú spaľovať obrovské kalórie.

Pridajte cvičenie Plyo

Plyometrika sú cvičenia telesnej hmotnosti s vysokou intenzitou, ktoré zlepšujú výkon, rýchlosť a fyzický výkon. Pomyslite na burpees, jumping jacks, plank jacks and box jumps. Tieto pohyby postihujú celé telo a zvyšujú srdcový rytmus a posielajú váš metabolizmus do rýchlej jazdy. Počas typického tréningu sa vaše svaly napínajú a potom sa rýchlo sťahujú, aby vytvorili výbušnú silu.

Vyskúšajte plyo kliešte, variácie burpee, hrudné priechody a ďalšie plyometriky hornej časti tela. Nielenže si zoštíhnete ruky, ale aj celkovo posilníte a získate výbušnú silu. Tieto cvičenia tiež pomáhajú rozvíjať silu jadra, čo vedie k zlepšeniu športového výkonu a zníženiu rizika zranenia.Komentáre:

 1. Elrad

  I'm sorry, but in my opinion, you are wrong. Som si istý. I am able to prove it.

 2. Eugenio

  Úplne zdieľam váš názor. It seems to me it is very good idea. Úplne s vami budem súhlasiť.

 3. Nizshura

  Je mi ľúto, ale myslím si, že robíte chybu. Pošlite mi e -mail v PM, budeme hovoriť.

 4. Raynard

  Yes, I agree with you absolutely

 5. Washbourne

  An exceptional thought))))Napíšte správu