Vhodnosť

Ako prehrať podprsenku s cvičením

Ako prehrať podprsenku s cvičením


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zdravá dávka cvičenia môže pomôcť eliminovať previs podprsenky.

Prebytočný tuk, ktorý sa rozlieva nad a pod líniu podprsenky, môže negatívne ovplyvniť váš vzhľad. Vzhľad a výkyvy v chrbte vám môžu spôsobiť, že nebudete nosiť priliehavé topy. Skôr než sa schovávať pod nadmerné košele, bojujte s labkou cvičením. To vám môže pomôcť schudnúť z celého tela vrátane problémovej oblasti. Okrem kardiovaskulárneho cvičenia vykonajte silový tréning, ktorý zahŕňa cielené cvičenia na definovanie vašich chrbtov.

1.

Spočítajte si, koľko kalórií spotrebujete za deň, aby ste si udržali svoju aktuálnu váhu. Potom od tohto súčtu odpočítajte 500 kalórií. Pretože 1 libra tuku má 3 500 kalórií, denný deficit 500 kalórií môže spôsobiť stratu 1 libru týždenne. Vytvorte 500-kalórie deficit prostredníctvom stravy a cvičenia. Napríklad osoba, ktorá váži 155 libier, môže spáliť 335 kalórií cvičením pol hodiny na eliptickom stroji. Zvyšné kalórie môžu nahradiť stravovacie zmeny, ako napríklad konzumácia menších porcií a preskočenie vysoko kalorických dezertov. (Pozri odkazy 1 a 2)

2.

Vykonajte kardiovaskulárne cvičenie, ktoré zapája dolné aj horné telo pre optimálne spaľovanie kalórií. Napríklad použite veslovací trenažér, pedál na eliptickom stroji s pohyblivými rukoväťami, zoberte triedu kickboxu, choďte svižne alebo behajte a pumpujte svoje ruky sem a tam. Cvičte najmenej 150 minút týždenne podľa odporúčaní Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb a udržiavajte tempo, počas ktorého môžete stále hovoriť.

3.

Naplánujte dve nepretržité celotelové tréningy silového tréningu týždenne. Silový tréning udržiava a vytvára chudé svalové tkanivo, ktoré vášmu metabolizmu povzbudí, pretože na udržanie seba spotrebuje viac kalórií ako tuk. Pre optimálne spaľovanie kalórií a stimuláciu svalov cvičte hlavné svalové skupiny vrátane hrudníka, chrbta, brucha, ramien, bokov, ramien a nôh. Zahŕňajú cvičenia, ako sú drvenie, kučery bicepsov, lisy na hrudníky, výpady a drepy. Na odpor používajte stroje, svoju telesnú hmotnosť, cvičebné pásy alebo voľné závažia.

4.

Zahrňte riadky s pásom odporu do rutiny silového tréningu, aby ste sa zamerali na chrbát. Posaďte sa na podlahu s roztiahnutými nohami a ohnutými nohami. Umiestnite stred odporovej pásky za vaše nohy a držte jeden z jej koncov v jednej ruke. Stlačte lopatky k sebe a jemne zatlačte hrudník dopredu, aby ste sedeli rovno. Ohnite lakte a vytiahnite ich dozadu vedľa svojich strán tak, aby sa páska natiahla a poskytla odpor. Stlačte jednu sekundu chrbát a potom lakte posuňte dopredu, aby ste uvoľnili napätie. Kompletné dve sady ôsmich až 10 opakovaní.

5.

Vykonajte dosky, aby ste posilnili chrbát a celé jadro. Držte svoje telo v "hore" polohe pushup. Pružte si nohy a prstami položte na zem o niečo širšiu ako šírka ramien. Ruky umiestnite pod svoje plecia. Zmršťujte svoje nohy, zadok a jadro, aby ste si udržali priamu líniu so svojím telom. Vyhnite sa pádu brucha na zem alebo tlačeniu zadku do vzduchu. Pozerajte sa dolu na zem a držte túto pozíciu. Jedno rameno zdvihnite na bok vo výške ramien. Pozastavte dve sekundy a sklopte ho dolu. Tento postup zopakujte so svojou druhou rukou. Vykonajte dve sady 10 opakovaní s oboma ramenami.

6.

Zaistite, aby boli sťahovacie pásy súčasťou vášho tréningu odporu. Posaďte sa na sedadlo sťahovacieho stroja so západkou a zakotvte si stehná pod určené vankúšiky. Vyberte váhu v hromade váh, ktorá je dosť ťažká, takže posledné dve opakovania alebo každá súprava je ťažké dokončiť. Uchopte lištu za uchopenú ruku a ruky umiestnite širšie ako šírka ramien od seba. Mierne sa oprite trup dozadu a potom pritiahnite tyč priamo nadol k hrudníku a ohnite lakte. Keď sa tyčinka blíži dotyku s hrudníkom, stlačte jednu sekundu chrbát a pomaly vráťte tyčinku do východiskového bodu. Vykonajte dve sady po 8 až 10 opakovaní.

Tipy

 • Pred začatím cvičenia vykonajte päť až 10 minút nízko intenzívneho kardiovaskulárneho cvičenia. Toto zahreje vaše telo a pripraví ho na prácu, ktorá prichádza.
 • Okrem cvičenia jesť zdravú stravu s nízkym obsahom kalórií s kontrolovanou dávkou na podporu chudnutia.

Výstraha

 • Pred začatím cvičenia sa poraďte so svojím lekárom, najmä ak trpíte zranením alebo zdravotným stavom alebo ste boli neaktívni.Komentáre:

 1. Calibome

  I suggest you to visit the site, with a huge number of articles on the topic of interest to you.

 2. Duwayne

  To?

 3. Verbrugge

  It is removed (has mixed section)

 4. Zoloshura

  Sorry for interfering, but I need more information.

 5. Rambert

  Podľa môjho názoru nemáš pravdu. Môžem to dokázať. Napíš mi v PM, budeme diskutovať.

 6. Rami

  I know how it is necessary to get in, write to the personalNapíšte správu