Vhodnosť

Ako schudnúť za 60 dní na bežiacom páse

Ako schudnúť za 60 dní na bežiacom páse


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Bežecké pásy ponúkajú veľa možností na získanie tvaru.

Jupiterimages / Goodshoot / Getty Images

Bežecké pásy ponúkajú všestranný spôsob spaľovania telesného tuku, zvyšovania pevnosti nôh a zvyšovania výdrže. Bežecké pásy, ktoré sú menej scénické ako behanie vonku, vám umožňujú zvoliť si z rôznych nastavení rýchlosti a sklonu, aby ste individuálne prispôsobili každé cvičenie. Používanie bežiaceho pásu vám pomôže schudnúť spálením stoviek kalórií zakaždým, keď cvičíte. Rovnako ako všetky aeróbne cvičenia, počet spálených kalórií závisí od toho, ako dlho a intenzívne cvičíte. Napríklad chôdza na bežiacom páse pokojnou rýchlosťou 2 km / h môže podľa MayoClinic.com spáliť každú hodinu medzi 204 a 305 kalóriami. Prípadne otočenie gombíka na 5 km / h môže spáliť kdekoľvek medzi 606 a 905 kalóriami každú hodinu, v závislosti od vašej telesnej hmotnosti. Ak je vaším cieľom schudnúť za 60 dní, budete musieť vyvážiť kalórie, ktoré konzumujete, s tými, ktoré spaľujete na bežiacom páse.

Cvičte na bežiacom páse každý deň najmenej jednu hodinu. Nájdite tempo, ktoré vám umožní chodiť alebo behať po celú dobu cvičenia bez toho, aby ste sa zastavili a nadýchli sa. Zvyšte svoju rýchlosť v prírastkoch rozložených na 60 dní tým, že každý týždeň pridáte ďalšiu pol míľu za hodinu. Zvýšte odpor pomocou nastavení sklonu a zvýšte tak počet spálených kalórií.

Prijmite zdravú nízkokalorickú stravu zloženú z celých zŕn, chudého mäsa, listovej zeleniny a ovocia. Vyvarujte sa sladkých pochutín s vysokým obsahom kalórií a nízkym obsahom živín, ako sú dezerty, nezdravé jedlo a nealkoholické nápoje. Vypite najmenej deväť až 13 šálok vody počas dňa, aby ste doplnili svoje tekutiny a udržali svoje svaly hydratované, ako to odporúča MayoClinic.com.

Vytvorte denník potravín, ktorý obsahuje zoznam všetkých potravín a nápojov, ktoré počas dňa konzumujete. Priraďte každú stránku poznámkového bloku dňu v týždni a zahrňte všetky svoje jedlá, občerstvenie a nápoje. Zapíšte si kalorickú hodnotu všetkého, čo konzumujete, na nutričnom štítku alebo vyhľadaním každého jedla alebo nápoja na kalorickom diagrame, ako je napríklad ten, ktorý poskytuje webová stránka Národného vzdelávacieho programu pre diabetes.

Porovnajte počet kalórií, ktoré konzumujete, s počtom spálených každý deň s cvičením na bežiacom páse. Odpočítajte celkový počet spálených kalórií od denného príjmu kalórií, ktorý je uvedený v denníku stravovania. Napríklad, ak ste bežali hodinu rýchlosťou 5 mph, odpočítali by ste 606 až 905 kalórií v závislosti od vašej telesnej hmotnosti. Upravte svoju stravu a cvičte tak, aby ste dosiahli kalorický deficit najmenej 3 500 kalórií na každú libru tuku, ktorú chcete spáliť. Udržujte svoju mieru chudnutia obmedzenú na 1 až 2 libier za týždeň z bezpečnostných dôvodov alebo 8 až 16 libier počas 60 dní, ako odporúča MayoClinic.com.

Odmeňte sa za každý týždeň, počas ktorého idete bez cvičenia. Spestrite svoju rutinu chodením do posilňovne a vyskúšaním rôznych typov cvičebných strojov, ako sú napríklad schodoví lezci a eliptickí tréneri. Požiadajte priateľa, aby s vami cvičil, aby ste predišli vyhoreniu a aby ste boli motivovaní dosahovať svoje ciele. Ak chcete získať ďalšie povzbudenie, vyfotografujte svoje telo na začiatku tréningu a porovnajte ho so svojím telom 15., 30. deň atď.

Tip

 • Aj keď 60-dňový cieľ môže pomôcť pri rozbehnutí cvičebnej rutiny, najlepšie výsledky pochádzajú z pravidelného cvičenia. Skúste sa pripojiť k miestnej lekcii jogy, športovému tímu alebo posilňovni a cvičiť s ostatnými ľuďmi, ktorí sa venujú zostávaniu v kondícii. Hoci sa denník s potravinami môže zdať na prvý nepríjemný, budete prekvapení, aké efektívne je prinútiť vás dvakrát premýšľať o tom, čo jete.

Výstraha

 • Napriek ich výhodám môžu byť bežecké pásy problematické, ak trpíte bolesťou kolena alebo inými problémami s kĺbmi. Ak máte pochybnosti, pred začatím novej diéty alebo cvičenia sa poraďte so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že je pre vás tou najlepšou voľbou.Komentáre:

 1. Ronell

  Verím, že sa mýlite. Môžem to dokázať. Pošlite mi e -mail na pm.

 2. Gardagami

  What words ... super

 3. Mordrayans

  As a specialist on this topic, I would like to ask you about a little different. What kind of sport have you been fond of or which one do you prefer? And most importantly, have you ever played at bookmakers? If you played, did you win or lose more?

 4. Elishama

  It seems to me the brilliant thought

 5. Kohlvin

  Rather amusing idea

 6. Jader

  Good gradually.

 7. Eferhard

  Plne zdieľam jej názor. V tomto nič nie je a myslím si, že je to veľmi dobrý nápad.Napíšte správu