Výživa

Ako schudnúť pri sóji

Ako schudnúť pri sóji


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Občerstvenie na parených edamamových bôboch pre nízkotučné občerstvenie s vysokým obsahom vlákniny.

Thinkstock Images / Stockbyte / Getty Images

Zdravá a vyvážená denná strava obsahuje uhľohydráty, bielkoviny a tuky, radí Harvardská škola verejného zdravia. Avšak veľa potravín má vysoký obsah kalórií a môže zmariť plán na chudnutie. Ak chcete stratiť iba jednu libru, musíte spáliť asi 3 500 kalórií, čo vyžaduje rezanie kalórií a pravidelné pravidelné cvičenie. Pridanie nízkokalorických potravín, ako sú sójové bôby, do vašej stravy môže uľahčiť chudnutie. Pol pohár obsahujúci čerstvé a konzervované sójové bôby obsahuje 14,3 gramov bielkovín, 8,5 gramov uhľohydrátov, 7,7 gramov tukov a 149 kalórií.

1.

Chilli a nízkotučné chilli pomaly varte s čiernymi sójami a tofu. Čierne sóje obsahujú iba 3,2 gramu uhľohydrátov na jednu šálku. Na porovnanie, iné zrná majú 20 gramov v rovnakej veľkosti porcie. Sójové bôby a tofu vám poskytnú dostatok bielkovín a vlákniny, ktoré vám pomôžu cítiť sa naplno rýchlejšie, čo pomôže predchádzať prejedaniu.

2.

Nasypte čerstvé zelené sójové bôby, nazývané edamam, do vašich gulášov, polievok, karí a šalátov. Tieto čerstvé sóje majú vysoký obsah bielkovín a vlákniny a nízky obsah tuku, čo vám pomôže schudnúť.

3.

Naparte čerstvé zelené sójové bôby a pripravte chrumkavé edamame desiatu. Vyhoďte fazuľu do posypanej morskej soli a vychutnajte si ju ako zdravú desiatu. Jedzte toto slané jedlo namiesto vysokotučných a vysokokalorických občerstvení, ako sú hranolky.

4.

Pripravte si nízkokalorickú pizzu so sójovou kôrou. Používajte čerstvé, varené fazuľa alebo konzervované fazuľa a dajte ich do pasty. Pridajte vajcia a rastlinný olej, aby ste si pomohli zlepiť sa, a potom vytvorte kruhový tvar. Najlepšie so zeleninou a inými nízkotučné prísady a pečieme.

Potrebné veci

  • Čerstvé alebo mrazené sóje z edamamu
  • Konzervované čierne sóje alebo iné odrody

Tip

  • Môžete sójové klíčky klíčiť, aby ste získali čerstvú zeleninu bohatú na vitamíny A, B a C. K šalátom a duseným masám sa môžu pridávať klíčky sójových bôbov. Klíčky majú vysoký obsah vlákniny, čo vám pomôže spotrebovať menej kalórií.Komentáre:

  1. Yrjo

    I apologise, but it does not approach me. There are other variants?

  2. Arthw

    the phrase UsefulNapíšte správu