Vhodnosť

Ako schudnúť na stehnách na trampolíne

Ako schudnúť na stehnách na trampolíne



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na trampolíne spaľujte kalórie a svalové tóny.

Obrázky značky X / obrázky Stockbyte / Getty

Na rozdiel od toho, čo hovoria všetci informátori, v skutočnosti nemôžete „zredukovať“ tuk z určitej časti tela. Faktory, ako je genetika a vek, nie svaly, ktoré používate, určujú, kde sa tuk najskôr zbaví tuku. Ale akékoľvek kardio cvičenie, ktoré si užijete dosť na to, aby ste to robili - vrátane skákania na trampolíne, či už si hráte so svojimi deťmi na záhrade, alebo používate fitnes orientovanú „rebounderovú“ trampolínu - vám pomôže schudnúť všade, a to aj z vašich stehná. A existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste posilnili toto cvičenie a maximalizovali chudnutie.

Nech je to zvyk

Najdôležitejšou súčasťou programu na chudnutie nie je nájdenie cvičenia, ktoré spaľuje najviac kalórií. Je to hľadanie druhu cvičenia, ktoré vás baví tak, aby sa stalo súčasťou vášho života, a že sa budete tešiť na to, že budete robiť strach. Keď to máte, cvičenie sa stáva jeho vlastnou odmenou, keď plavíte smerom k odporúčaniam Centra pre kontrolu chorôb týkajúcich sa fyzickej aktivity. Ak udržujete zdravú váhu, zamerajte sa na 150 minút aeróbnej aktivity strednej intenzity týždenne alebo na 75 minút intenzívnej aktivity.

Ak chcete skutočne schudnúť, musíte ísť nad tieto úrovne, takže každá minúta strávená na vašej trampolíne je bonus. Zvážte presunutie svojej ľahkej stoličky z televízora a jej nahradenie trampolínou namiesto toho, aby ste pri sledovaní mohli odraziť. Len sa uistite, že ste nastavili priestor, aby ste sa neodrazili z trampolíny ani sa nezranili, ak budete rozptyľovaní.

Chcete dohnať priateľov? Choďte do trampolínového parku. Nerobte si starosti, aj dospelí môžu hrať vo väčšine parkov. Ak máte to šťastie, že máte súkromnú kanceláriu alebo firemnú posilňovňu a ústretového šéfa, zvážte možnosť získať mini-tramp, aby ste sa počas prestávky na obed mohli dopriať v krátkej prestávke.

Zvýšte svoju intenzitu

Vybudovanie cvičebného návyku je kľúčom k znižovaniu hmotnosti a jej udržiavaniu mimo tela, ale akonáhle to urobíte, existuje niekoľko ďalších trikov, ktoré môžete použiť na zefektívnenie úsilia o chudnutie. Skúste skákať vyššie alebo rýchlejšie - niekedy počúvanie rýchlo sa rozvíjajúcej hudby vám môže pomôcť nájsť ten správny rytmus a motiváciu - alebo zahrnúť veľké pohyby svalov, od skokov po skoky do hornej časti tela.

Zvážte zahrnutie náročných intervalov a silového tréningu medzi tréningmi s odskokmi. Napríklad by ste mohli striedať niekoľko minút poskakovania buráskami (mimo trampolíny), kliky, drepy, výpady a iné tréningy s vysokou intenzitou telesnej hmotnosti. Všetky tieto môžu zvýšiť vaše spaľovanie kalórií, čo zase zvyšuje vaše chudnutie, a pridať nejakú rozmanitosť do svojho cvičenia. Silový tréning svalov nôh tiež vyvoláva ilúziu redukcie škvŕn, pretože vytvára svalové tkanivo, ktoré čaká na odhalenie.

Zvýšte svoju stravu

Možno ste už počuli príslovie, že abs sa vyrába v kuchyni? To isté platí pre chudé stehná alebo aspoň stehná stehien, pretože nie každý je skonštruovaný pre stehná tenké. To neznamená, že by ste sa mali schudnúť, pretože vaše telo potrebuje pri tréningu jedlo ako palivo. Namiesto toho sa zamerajte na kvalitu pred kvantitou tým, že namiesto spracovaných potravín budete jesť potraviny bohaté na živiny, ako je ovocie, zelenina a celé zrná. Dokument o stravovacích návykoch pre Američanov na roky 2015 - 2020 ponúka množstvo pokynov, ako prejsť na zdravšie stravovacie návyky, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť alebo udržať zdravú telesnú hmotnosť.