Športové

Najlepšie lekárske gule používané pre golf

Najlepšie lekárske gule používané pre golf


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Medicínske lopty sú skvelým nástrojom na zlepšenie sily a rovnováhy.

Jupiterimages / Stockbyte / Getty Images

Medicinbal je nedávnym šialenstvom vo fitness kruhoch 21. storočia, ale tiež veľmi starými koreňmi. Ako vysvetľuje „zdravie mužov“, Hippokratovi sa pripisuje vytvorenie prvých medicínskych gúľ pri teplote okolo 400 ° C a ich použitie ako nástroja na pomoc pacientom pri rehabilitácii zranení. Gule pre skoré lieky boli vyrobené z vreciek na kožu zvierat naplnených pieskom. Najlepšie moderné medicínske lopty sú všestranné nástroje, ktoré zvyšujú vašu flexibilitu, rovnováhu, silu, silu, rýchlosť, koordináciu a obratnosť. Existuje niekoľko golfových lekárskych loptičiek špecifických pre golf, ktoré môžu pomôcť zlepšiť vašu kondíciu a vašu hru.

Najlepšie hodnotené liekové gule

Na golfové cvičenia je možné použiť ľubovoľnú vhodnú lekársku guľu. Niektoré značky liekoviek sa však považujú za zvlášť dobré. Napríklad Fitness Blender touts elitné medicínske gule ako najlepšie odrážajúce medicínske gule a chváli ich „dokonale sústredenú váhu“. V prípade mäkkej alebo nekontrolovateľnej lekárskej loptičky Fitness Blender odporúča Dynamax, čo je najbližšie k lekárskej loptičke z kože, ktorú mohol použiť váš starý otec. Je to obzvlášť dobré pre búchanie a hádzanie lekárskych loptových cvikov, pretože to nebude odraziť späť a bean vás.

Vietor, zaťaženie a prehadzovať

Trio lekárskych loptových vŕtačiek, ktoré sa vykonávajú so 4 až 10 kilogramovými lekárskymi loptičkami, ktoré majú zhruba veľkosť ako futbalová lopta, môže poskytnúť stabilizačnú silu, zlepšiť rozsah pohybu a koordinovať navíjanie a odvíjanie vášho švihu podľa „Golfu“. Digest. " Pretože budete hádzať liekový loptu proti stene alebo k partnerovi, lopta bez odskočenia je dobrá voľba. Tieto tri cvičenia zahŕňajú vietor a hádzanie, kde zaujmete svoju adresu, navíjajte sa, ako by ste iniciovali zadné švihanie, a potom si narovnajte svoje nohy, zatiaľ čo vaše boky tlačia smerom k cieľu a zostávajú pri rovnováhe v rovnováhe. Zaťaženie a prehadzovanie a synchronizácia a prehadzovanie tiež napodobňujú prvky golfového švihu. Ten vyžaduje, aby ste hodili liek loptu cez rameno, keď dokončíte golfového švihu následné.

Urýchlite pozitívne

PGA Tour pro Scott Stallings na webovej stránke STACK odporúča špecifické lekárske cvičenie s guľou, aby sa zvýšila vaša vzdialenosť. Pri použití medicinálnej gule s plážovou guľou začnete napodobňovaním zadnej časti chrbta tým, že ju posuniete dozadu, potom sa pauza zastaví na jedno počítanie a potom sa akceleráciou gule s liekmi spomalí pohyb. Urobte šesť opakovaní, opakujte dva až štyrikrát a potom to isté v opačnom smere. Tým sa posilnia obe strany tela a opravia sa nerovnováhy, ktoré sa často vytvárajú jednosmerným pohybom golfového švihu.

Cvičenie partnera

Ak pracujete s partnerom, združenie IDEA Health & Fitness Association odporúča golfový švih a hádzanie, ktoré sa zameriava najmä na vaše svalové a šikmé svaly a posilňuje chrbticu. Pomocou medicinálnej lopty s veľkosťou basketbalu postavte niekoľko yardov rovnobežne s vaším partnerom a smerujte rovno dopredu. Loptičku na liek otočte tak, ako by ste golfový klub, a pri ďalšom sledovaní hodte loptu vášmu partnerovi, ktorý potom urobí to isté, otočte loptu a hodte ju späť. Prepínajte strany so svojím partnerom, aby pracoval na opačnej strane.Komentáre:

  1. Hanlon

    I think this is the mistake. I can prove.

  2. Yder

    hlúpa oceľová podložka!!!!Napíšte správu