Športové

Aké svaly účinkujú ťahy Freestyle?

Aké svaly účinkujú ťahy Freestyle?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Freestyle kúpania poskytuje intenzívne celotelové cvičenie.

Zdroj obrazu / digitálne videnie / obrázky

Vysoko odporúčané lekármi a inštruktormi fitness, plávanie poskytuje celotelové cvičenie s nízkym dopadom, ktoré je výzvou pre všetkých od začínajúcich športovcov až po profesionálnych bežcov maratónu. Freestyle mŕtvica, prsia, motýľ a zadok cvičia rovnaké hlavné svalové skupiny tela. Freestyle mŕtvica je však jedným z najčastejšie používaných začiatočníkov a odborníkov, ktorí pracujú na vašich pažiach a nohách na rýchlosti a sile a na jadre stability.

Zbrane

Freestyle mŕtvica sa vyznačuje pohybom horného ramena, ktoré sa rozreže vodou a vytiahne vaše telo dopredu. Vaše druhé rameno zároveň poháňa vaše telo smerom zdola. Tieto pohyby ramien sa zameriavajú na predlaktie, konkrétne na predlaktie, na predlaktie a na extenzorové svaly, spolu so svaly v rukách. Nefungujú však samostatne. Deltoidy, bicepsy a tricepsy tiež spoločne pôsobia tak, že tlačia ruku a predlaktie vodou.

Nohy a glutes

Kopanie počas freestyle mŕtvice pomáha znižovať namáhanie zvyšku tela. Je to rozdelené do dvoch stupňov, keď sa vaše nohy pohybujú nahor a nadol, pričom každá z nich používa inú skupinu svalov, aby pomohla telu pohybovať sa po vode. Kopanie primárne funguje vaše štvorkolky, hamstringy a klzáky. Svaly v lýtkach, holenách a chodidlách sa cvičia, aj keď v menšej miere.

Pecs a Abs

Aj keď to nie je zrejmé z vody, predný kmeň vášho tela sa počas freestyle mŕtvice ťažko cvičí, čo pomáha takmer so všetkými vašimi pohybmi. Vaše prsné svaly, bočné svaly a šikmé ruky vytiahnu ruky z vody a späť von. Okrem toho, telesné hádzanie - základný aspekt správne vykonanej freestyle mŕtvice - cvičí vaše brušné svaly a šikmo. Role tela čerpá silu z vašich silných základných svalov na rozdiel od vašich slabších svalov ramien, čím sa zvyšuje celková rýchlosť vášho freestyle mŕtvice.

Zadná časť

Chrbát, lichobežník a miecha a vaše kosoštvorcové svaly stabilizujú vaše telo počas mŕtvice. Bez nich by ste nemohli správne posunúť svoje telo vpred. Gravitácia tlačí vaše nohy smerom nadol, zatiaľ čo prirodzený vztlak vášho tela spôsobuje, že váš hrudník vystúpi z vody, takže pomocou svalov v chrbtovom trupe udržujete telo vodorovné a maximalizujete rýchlosť. Keď prídete o vzduch medzi údermi, tieto svaly tiež použijete na zdvihnutie hlavy z vody.